اخبار

با تولید انواع محصولات هنری زیبا، سالمندان و معلولین هنرمند این خانه بزرگ در تلاشی مفید و امیدوار کننده به زندگی ادامه میدهند .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با پایان کار تولید تابلوهای تزئینی، 1600 عدد از این کالای ارزشمند که به دست پرتوان مددجویان هنرمند آسایشگاه تولید می شود، بسته بندی و از هم اکنون آماده ارائه به نیکوکاران و همراهان همیشگی مجموعه در عید سعید قربان شد.

میر مسعود رئوفی مسئول توانبخشی و کارگاه­های هنری با بیان این مطلب، خاطر نشان کرد :

به رسم ادب و احترام به خیرین و نیک اندیشانی که هریک به نوعی در زندگی بخشی به مددجویان آسایشگاه سهیم هستند، بهترین کادو هایمان را تقدیم می کنیم و بهتر آنکه این هدایا هنر دست همان معلولین و سالمندانی باشد که ساکنین این خانه بزرگ بوده، تحت حمایت خیرین ارجمند روزگار می گذراند .

رئوفی تصریح کرد:

کارگاه همجوشی شیشه یکی از 37 کارگاه فعال ما در واحد توانبخشی است که محصولات تزئینی فوق العاده زیبایی را از زیر نظر شیرین ابراهیمی استاد کار این رشته و توسط جمعی از مددجویان علاقمند، تولید و روانه بازار می کند.

وی افزود:

این محصولات زیبا علاوه بر فروش در واحد توانبخشی، در نمایشگاه های مختلف معلولین و نیز بازار بانوان نیکوکار عرضه می گردد که همواره با استقبال علاقمندان به محصولات همجوشی شیشه روبرو بوده است .

مسئول توانبخشی و کارگاه های هنری با دعوت از همه بازدیدکنندگان به حضور در جمع معلولین و سالمندان هنرمند خرید این محصولات توسط همه نوعدوستان را باعث رونق و درآمدزایی در کار و تولید برای عزیزان مددجوی این مجموعه اعلام کرد .

Leave a Reply