اخبار

جشن تولد فصلی سالمندان در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، امروز در بخش آموزش و توانبخشی روزانه سالمندان جشنی به مناسبت جابه جایی این بخش به ساختمان تازه تاسیس لاله  در این مرکز انجام شد . کهریزک  در راستاي سياست خانواده محور و ارائه خدمات توانبخشي در جهت بازپيوند به اجتماع، «مرکز آموزش و توانبخشی  روزانه سالمندان» را گسترش داده و به محیطی بزرگتر انتقال میدهد . سالمندان مي‌توانند با حضور در اين مرکز به صورت گروهي به انجام فعاليت‌هاي مختلف چون فعاليت‌هاي هنري و… بپردازند و علاوه بر آن خدمات توانبخشي اعم از فيزيوتراپي ،کاردرمانی ، گفتار درمانی و غيره را نيز دريافت كنند.

در اين مرکز خدمات روان‌شناسي در جهت تقويت حافظه نيز به سالمندان ارائه مي‌شود؛ همچنين اين افراد با حضور در  مرکز ضمن بهره مندي از فضايي شاد، مي‌توانند در جهت انتقال تجربيات سالمندي، كاهش استرس‌ها و اضطراب‌هاي خود نيز اقدام كنند.

این جشن  با حضور مدیران بخش های مختلف آسایشگاه برگزار شد  ، جوادی مدیر مرکز جامع نیلوفر از کلیه کارمندان این مرکز تشکر و با آنها عکس یادگاری گرفت .

گفتنی است این جشن با اجرای  موسیقی ،  مسابقه ، تاتر و کیک تولدی که به مناسبت تولد فصلی جمعی از سالمندان تهیه شده بود بعد از چند ساعت  پایان یافت .

 

Leave a Reply