اخبار

در گردهمایی صمیمی جمعی از فعالان عرصه خدمات اجتماعی و حامیان مؤسسات خیریه ، به حمایت از آسایشگاه کهریزک به عنوان خوشنام ترین مؤسسه خیریه کشور تأکید شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ خانواده بزرگ کهریزک ، پذیرای میهمانان بسیار گرانقدری شد .

این بزرگواران سپید موی جامعه که هر یک  طی سالیان متمادی و عمر با برکت خود در عرصه های گوناگون خدمات اجتماعی و امور عام المنفعه فعال بوده و کارنامه درخشانی در خدمات انساندوستانه دارند ، اینبار مسیر کهریزک را جهت دیدار و آئین زیبای مهرورزی انتخاب کردند .

این مهربانان جامعه همچنین پس از دیدار از بخشهای مختلف زندگی سالمندان و معلولین ، در نشستی مشترک با محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک به تبادل اطلاعات و تجربیات ارزشمند خویش پرداختند.

در بخشی از این نشست ، دکتر حسین سرکشیک از مردان نیکنام میهمان عزیزمان که سالهای طولانی از عمر خود را وقف رفع نیاز نیازمندان جامعه نموده ،فعالیت های گسترده آسایشگاه کهریزک را ستود و این مجموعه را خوشنام ترین مؤسسه خیریه کشور نامید .

وی با اشاره به اهمیت توسعه کیفی خدمات تصریح کرد :

در وحله اول و به عنوان یک سیاست جامع ، فکر می کنیم همواره می بایست توسعه کیفی در همه زمینه ها در برنامه فکری و کاری هر مؤسسه و سازمانی باشد که کهریزک از این قاعده مستثنی نیست . این بدان معناست که هرگز نباید به وضع فعلی قانع بود و یافتن روشهای مختلف توسعه کیفی ، باید برنامه مستمر مدیران و مسئولین باشد

دکتر سرکشیک با اشاره به دیدار خود و هیأت همراه از کارگاه های هنری نیز گفت : جای بسی مباهات است که اشتغال ثابت و پایدار هم برای سالمندان و معلولین در کهریزک برنامه ریزی شده با توسعه و سرمایه گزاری بیشتر در همین کارگاه ها می توان کمکهای خوب و مفیدی را عاید کهریزک نمود .

در ابتدای این دیدار محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک ، حضور گرم و صمیمی فعالان عرصه خدمات اجتماعی در این مجموعه را شانس بزرگی برای مسئولین دانست که می دانند پشتوانه های مستحکم و قابل اعتمادی دارند.

وی استعداد درست استفاده کردن از منابع و امانتداری را 2 شاخصه مهم و اثرگذار در پیشرفت همه جانبه کهریزک دانست که باعث بقا و تداوم فعالیت های این مجموعه در 45 سال گذشته گردیده است .

محمدرضا صوفی نژاد اظهار امیدواری کرد گردهمایی های فعالان خدمات اجتماعی در فصل های مختلف و با طرح موضوعات گوناگون مورد علاقه بصورت مستمر انجام گیرد تا از این منظر شاهد شکوفایی بیش از پیش این مجموعه خیریه باشیم .

 

Leave a Reply