اهداء كمک های غیرنقدی

اهداء كمك هاي غيرنقدي نیکوکاران: 

الف- به دفاتر آسايشگاه مراجعه نموده و هرگونه وسيله مازاد از قبيل لباس و لوازم خانگي ، دارو و … را به مسئول دفتر ارائه داده و رسيد دريافت نمايند .

ب- با شماره تلفن 88826092  و یا  7-88495056  تماس حاصل نموده ليست اموال مازاد در منزل يا محل كار خود را به آسايشگاه اعلام نمايند تا نماينده آسايشگاه با در دست داشتن كارت شناسائي معتبر و رسيد به آدرس مربوطه مراجعه نموده و كمك مورد نظر را دريافت نمايند .

ج- در این راستا آسايشگاه ضمن تماس تلفني با نيكوكاران ارجمند و استعلام از ايشان نسبت به تمايل به اهداء اجناس به آسايشگاه هماهنگي لازم جهت وصول اجناس اهدائي را به عمل مي آورند و نماينده آسايشگاه با در دست داشتن كارت شناسائي معتبر و رسيد به آدرس مراجعه نموده و كمك مورد نظر را دريافت نمايند .

 

1-  گوسفند نذري و قرباني

نيكوكاران ارجمند ميتوانند نذر گوسفند خود را به آسايشگاه واگذار نمايند تا ذبح شرعي انجام و گوشت حاصله پس از تامين مايحتاج آسايشگاه مابين آسايشگاه هاي نيازمند سراسر كشور توزيع گردد . همچنين نيكوكاران در انجام سنت پسنديده عقيقه مي توانند انجام نذر گوسفند عقيقه را نيز به آسايشگاه واگذار نمايند و آسايشگاه ضمن رعايت شرايط مربوطه دعاي آن را خوانده و نسبت به ذبح شرعي گوسفند عقيقه اقدام مي نمايد .

 

2- تامين وعده غذائي روزانه

نيكوكاران ارجمند مي توانند جهت تامين وعده غذائي مددجويان آسايشگاه داوطلب شده و هزينه يك الي چندين وعده صبحانه، نهار یا شام مددجویان را تقبل و وجه آن را به دفاتر آسايشگاه پرداخت نمایند.

 

3-  تأمين هزينه مددجو

در راستاي تأمين هزينه هاي آسايشگاه نيكوكاران ارجمند مي توانند هزينه يك يا چند مددجو را به مدت مشخص و مدنظر تقبل نموده و ضمن شناسائي آن مددجو با آنها ارتباط برقرار نموده و از وضعيت جسمي و روحي و رواني آنها نيز مطلع گردند .

 

4-   پرداخت نذري در ايام خاص

آسايشگاه كهريزك آمادگي دارد جهت ايام خاص بالاخص عيد فطر و عيد قربان ضمن ايجاد تسهيلات لازم نسبت به جمع آوري هداياي مردم به صورت ويژه اقدام نمايد كه برنامه هاي هركدام از اعياد مربوط به موقع اعلام و اقدام خواهد شد .

 

5- تامین احتیاجات عمومی آسایشگاه :
اقلام مورد نیاز مورد نیاز به گروههای مختلف تقسیم ، که شما عزیزان میتوانید قسمتی از این اقلام را برای یکبار و یا به طور سالانه تامین نمایید.اقلام مورد نیاز آسایشگاه :

  1. اقلام مواد غذایی
  2. اقلام داروئی و درمانی و تجهیزات پزشکی
  3. اقلام اداری
  4. اقلام مورد نیاز تجهیز بخش ها
  5. اقلام کارگاههای توانبخشی
  6. اهدا اجناس نو و دست دوم :

نیکوکار گرامی شما میتوانید اجناس مازاد منزل خود و یا اجناس نو اعم از لباس ، کفش و….خود را به آسایشگاه اهداء نمایید . اجناس مازاد شما در منزل هر چه باشد مورد استفاده آسایشگاه خواهد بود و یا آسایشگاه آن را تبدیل به احسن نموده و پس از فروش از وجه آن استفاده می نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت دریافت اجناس اهدائی با شماره های  88495056 – 88495057 تماس حاصل نمایید.