اخبار

کاروان جوان چهارمین تور مهربانی با شور و اشتیاق دوچندان به کهریزک البرز رسید.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، صبح روز جمعه تاریخ 13مهر کاروان چهارمین تور مهربانی با حضور 220 نفر از جوانان نیکوکار به منظور بازدید از مراکز و دیدار با مددجویان با دستان مهربان میهمان خانه مهربانی ها در کهریزک شدند و لحظات خوش و شادی را برای مددجویان این مجموعه رقم زدند.

با فراخوان فعال اجتماعی دکتر سید احمد معین شیرازی ملقب به (picassomo ) و با همراهی کارکنان رستوران لبینا در دعوت از علاقمندان به دیدار از آسایشگاه خیریه کهریزک البرز، درچهارمین دور از شکل گیری این تور در کهریزک،  تعداد  220نفر از جوانان تحصیل کرده، پرشور و فعال در شبکه های مجازی، مسیر کهریزک را در استان البرز در پیش گرفتند  تا یک روز شاد و پرخاطره را در کنار سالمندان، معلولان و کودکان نیلوفری این مرکز تجربه کنند.

جوانان نیکوکار ایران زمین در ابتدا با حضور در سالن آمفی تاتر آسایشگاه حضور پیدا کردند و با تماشای کلیپی عملکرد این مجموعه را تماشا کردند و با شور و نشاطی دو چندان به دیدار مددجویان رفتند. در ادامه از مراکز نیلوفر بخش کودکان ، بخش های بستری سالمندان زن و مرد و همچنین مرکز یاس بخش معلولان  و سپس از بخش vip خانه گلها دیدار کردند و با حس انسان دوستی و هم زیستی در کنار هم، موجبات شادی این عزیزان را دوچندان کردند.

دکتر سیداحمد معین شیرازی (picassomo ) در خصوص  چهارمین کاروان تورمهربانی گفت: بسیار خوشحال هستم که یکبار دیگر جوانان ایران زمین با همت و تلاش بی وقفه این برنامه را تدارک دیدند و در طی بازدید از مراکز با مددجویان کهریزک نیز ساعتی را به آشنایی با تک تک فرزندان, گفتگو و گرفتن عکس یادگاری با ایشان پرداختند.

وی همچنین اظهار کرد: هدف آشنایی جوانان تحصیلکرده با موسسه خیریه کهریزک و رسالت موسسه هدف در تهران و البرز است و همچنین انجام امور داوطلبی بصورت خیر خواهانه  در آسایشگاه کهریزک استان البرز است لذا امیدوار هستیم این بازدید ها در آینده تداوم داشته باشد و بتوانیم پنجمین تور مهربانی را با تعداد نفرات بیشتر و همچنین کمک های بیشتری، هم باشکوه تر و هم با اهداف والاتری برگزارشود.

چهارمین تور مهربانی در کهریزک

دیدگاهتان را بنویسید