اخبار

تعدادی از کارشناسان بانک کشاورزی کرج به نمایندگی از مدیریت این بانک ضمن بازدید از آسایشگاه کهریزک ،جلسه ای با خانم مقدمی معاونت مالی اداری آسایشگاه برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، سمیرا عریان کارشناس امور مشتریان بانک کشاورزی در راستای بازدید از کهریزک گفت:  حس انسان دوستانه ای که بین کارکنان مجموعه است مراجعین و بازدید کنندگان را تحت تاثیر قرار می دهد و پیشنهاد من به کسانی که دنبال راه های نزدیکتری برای کمک به مددجویان و سالمندان هستند این است که از کهریزک البرز بازدید کنند.

عریان جهت افزایش تعامل بین بانک کشاورزی و کهریزک البرز اشاره کرد:  ما بر آنیم با ارائه خدمات بانکی در راستای مشتری مداری که رسالت اجتماعی بانک کشاورزی محسوب می شود در خدمت مدیریت آسایشگاه و کارکنان و مددجویان باشیم.

وی همچنین گفت: در نهایت طی جلسه ای که با خانم مقدمی معاونت مالی اداری برگزار شد تصمیم گرفته برآن شد که با ارائه خدمات کانال های ارتباطی،درگاه های پرداخت الکترونیکی، دستگاه های خود پردازATM و دستگاه های پایانه فروش POS، پورتال اطلاع رسانی و سایر خدمات بانکی در خدمت موسسه کهریزک باشیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید