اخبار

به همت یاران نام آشنای آسایشگاه خیریه کهریزک ، جمع زیادی از جوانان معلول ساکن بخش های ارغوان به همراه دوستان خود از تیم مراقبت در منزل، یک روز شادِ شاد را پشت سر گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ کاروان 70 نفری معلولین جوان ساکن بخش های ارغوان و تنی چند از مددجویان تیم مراقبت در منزل ، در حالی آسایشگاه را به مقصد سفره خانه سنتی ترمه ترک کرد که یاران نام آشنای این خانه بزرگ را نیز به عنوان بانیان این اردوی یک روزه به همراه داشت.

حاج آقا براتی، یار چندین و چند ساله کهریزک نشینان همراه دوستان با وفای خویش آمدند تا باردیگر دل های زیادی از اهالی این خانه بزرگ را همچون همیشه شادتر از گذشته نمایند.

محمد آقایی، مدیریت باغ – رستوران ترمه نیز که بتازگی پیمان دوستی با این مجموعه خیریه بسته است ، به همراه کادر مهربان خود در پذیرائی از کاروان کهریزک سنگ تمام گذاشتند. حضور بازیکنان پیشکسوتی چون بهنام ابوالقاسم پور و حمید استیلی و نیز عباس محبوب بازیگر سینما و تلویزیون، جمع صمیمی این ضیافت را دوچندان نموده، تاجیک خواننده مطرح کشورمان با اجرای قطعاتی شاد از موسیقی سنتی و پاپ، شور و حال این اردوی یک روزه را به زیبائی هر چه تمامتر، مضاعف کرد.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک، با تقدیر چند باره از حاج آقا براتی یار دیرین کهریزک و دوستان همراه ایشان و نیز مدیریت محترم باغ – رستوران ترمه در ایجاد فضایی شاد و دلگرم کننده برای جوانان معلول این خانه بزرگ، بهترین روز و روزگاران را برای ایشان و کلیه بانیان خیر از خداوند متعال و دوستدار امور خیرو خیرخواهی مسئلت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید