اخبار

در اتفاقی جالب و همراه با خیرین جوان ، معلولین جوان و ورزشکارساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، روزی خاطره انگیز را پشت سر گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ تنها یک دیدار از خانه و خانواده بزرگ کهریزک کافی بود تا آقایان جوشقانی و طباطبائی – دو جوان دوستدار امور خیرو خیر خواهی ، به جمع خادمین افتخاری این مجموعه بپیوندند.

این جوانان مهربان، پس از آشنائی با جوانان معلول و ورزشکار ساکن در آسایشگاه، علاوه بر فراهم نمودن ملزومات ورزشی مورد نیاز ، برنامه ریزی و اجرای یک روز خاطره انگیز را نیز برای عزیزان کهریزکی رقم زدند . گردش و تفریح در سطح شهر ، تماشای فیلم سینمائی ((هزار پا)) و در نهایت صرف ناهار در کنار هم، برنامه ای بود که این یاران جدید خانواده بزرگ کهریزک برای عزیزان این خانه بزرگ رقم زدند.

محسن باقری کارشناس روانشناسی و سرپرست گروه جوانان اعزامی به اردوی یک روزه تفریحی ، به خبرنگار کهریزک گفت :

تماشای فیلم طنز ((هزار پا ))از یک سو و از سوی دیگر میهمان نوازی آقایان جوشقاقی و طباطبائی ، همگی دست به دست هم داد تا روزی زیبا را برای جمع شادمان شاهد باشیم.

باقری یاد آور شد:

همواره این چنین برنامه هایی تاثیرات شگرف و عمیق خود را در میان حاضرین در اردوها می گذارد ، چرا که می بینیم و می شنویم که تا چندین روز حال و هوای معلولین ما از قبل خیلی بهتر می شود.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ، ضمن خیر مقدم به آقایان جوشقاقی و طباطبائی که با تصمیم دل به جمع خیرین این خانه بزرگ پیوسته اند ، به اطلاع عموم نیک اندیشان و نوعدوستان شهر و دیارمان می رساند این مجموعه آمادگی کامل دارد تا نیات پاک شما گرامیان و سروران عزیزتر از جان را به هر نحوی که تمایل داشته باشید ، در خدمت به خانواده 1750 نفری سالمندان ، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس ساماندهی نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید