اخبار

با اجرای تحسین برانگیز گروه هنری آیلان ، جشن میلاد امام رضا (ع) با شکوه هر چه تمام تر در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ به همت دوستداران امور خیرو خیرخواهی،خانواده بزرگ کهریزک شبی زیبا و بیاد ماندنی را پشت سرگذاشت.

در شب میلاد مطهر و منور امام عاشقان و عارفان ، رضا (ع) جمع کثیری از خیرین ترجیح دادند تا شادی های خود را با سالمندان و معلولین این خانه بزرگ سهیم شوند .

از میان این همه خوبان ، هنرمندان بنام میهن عزیزمان بودند که با هنر آفرینی های خود ، شور و شوق آفریدند تا دلهای فراوانی راهی کعبه نیازمندان مشهد الرضا (ع) گردد. گروه هنری آیلان ، گروه های مختلف موسیقی سنتی ، خواننده های مطرح کشورمان مجتبی مصری و شهرام سپهره و….. از جمله این هنرمندان افتخاری سرای نیکی ها- کهریزک بودند که با هدایت مجری توانمند صدا و سیما حسین مولایی ، ساعات خوشی را ارزانی حاضرین در این جشن کردند.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با ادای احترام به محضر تمامی نیکان و نیک اندیشانی که محبت پایان ناپذیر خویش را نثار ضعیف ترین اقشار جامعه میکنند ، از خداوند متعال روز و روزگارانی خوش برای آنان و خانواده های گرانقدر شان مسئلت می نماید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید