اخبار

دکتر مصطفی الماسی با هدایت مدیرعامل انجمن بیماران ام اس  ایران به جمع خادمین خانواده بزرگ کهریزک پیوست .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با پیگیری های به عمل آمده از سوی هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک و تایید دکتر هوشمند مدیرعامل انجمن بیماران مبتلا به ام اس ایران ، از این پس پیگیری روند درمان این عزیزان رنجور از بیماری و ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک ، شتاب بیشتری می گیرد .

دکتر مصطفی الماسی متخصص مغز و اعصاب که در زمینه معالجه بیماران مبتلا به ام اس تجربیات ارزنده ایی دارد ، از این پس به جمع دیگر پزشکان متخصص و افتخاری کهریزک اضافه می شود تا راهگشای درمان بیماران مبتلا به ام اس ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک شود.

دکتر مصطفی الماسی در اولین حضور خود در جمع خانواده بزرگ کهریزک با ابراز شادمانی از این حضور ، اعلام داشت :

همه بیماران مبتلا به ام اس حاضر در ساختمان یاس کهریزک به این باور رسیده اند که معلولیت بخشی از زندگی روزمره آنان است و می دانند که باید با این رنج بزرگ تا پایان عمر سر کنند .

وی در ادامه تصریح کرد: اما این پایان ماجرا نیست بلکه بهره گیری از انواع خدمات درمانی می تواند زندگی به مراتب آسوده تری را پیش روی این بیماران بگشاید و ما نیز برای پیگیری انجام این مهم در کهریزک هستیم .

دکتر الماسی با اشاره به خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی موجود در آسایشگاه کهریزک نیز گفت :

جای بسی شادی و امیدواری است که تدابیر مختلف درمانی برای بیماران ام اس و سایر بیماران نیازمند بستری در کهریزک اندیشیده شده است .

این متخصص نیکوکار و یار جدید خانواده بزرگ کهریزک ابراز امیدواری کرد با طراحی الگویی جامع در خدمات دهی به بیماران ام اس ، از این پس شاهد شتاب بیشتری در درمان و آسودگی خیال بیماران مبتلا به ام اس و سایر بیمارانی که نیاز به درمان تخصصی مغز و اعصاب دارند ، باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید