اخبار

یاری دهندگان به سالمندان و معلولین اینبار از ارگانها و نهادهای دولتی گردهم آمدند تا در سومین شب از لیالی پر فیض قدر در کنار عزیزان این خانه بزرگ ، روزه های خود را افطار کنند .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در سومین و آخرین شب از گردهمایی یاران و همراهان آسایشگاه خیریه کهریزک ، حضور مسئولین و نمایندگان ارگانها و نهادهای دولتی در جمع سالمندان و معلولین این خانه بزرگ چشمگیرتر از هر زمان دیگری شد.

دکتر محسن علیجانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ، هدایت اله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری ، دکتر دواتگران مدیر کل توانمندی سازی بهزیستی کشور و تنی چند از مسئولین ارشد آن سازمان ، تنی چند از خیرین بزرگ کشوری که در عرصه های گوناگون فعالیت های عام المنفعه دارند ، مسئولین مخابرات و تأمین اجتماعی شهرستان ری ، دکتر توکلی بخشدار کهریزک و…… از جمله یارانی بودند که ترجیح دادند در سومین شب از لیالی پر فیض قدر ، کهریزک را مسیر حضور و مهرورزی های خویش قرار دهند.

همچنین خانواده بزرگ کهریزک میهمان ویژه ای نیز داشت . دکتر منوچهر قارونی استاد دانشگاه و متخصص قلب و عروق که سابقه 35 ساله خدمت افتخاری به بیماران و سالمندان این خانه را در کارنامه درخشان زندگی خود دارد، یکبار دیگر در جمع سالمندان و معلولین حاضر شد تا اعلام نماید همچنان در راه درمان این عزیزان قدم های موثری بر می دارد..

در بخشی از این مراسم حجت الاسلام و المسلمین قیاسی امام جماعت محراب نور با قدردانی از همه خدمتگزاران به خانواده بزرگ کهریزک از آنان خواست در تداروم زندگی بخشی به مددجویان ساکن در این مجموعه خیریه ، همچنان یارو یاور مسئولین کهریزک باشند.

وی حمایت از کم توان ترین افراد جامعه را مختص قشر خاصی ندانست و تصریح کرد:

خیرین ارجمندی که روز و شب در خدمت معلولین و سالمندان هستند و با گذشتن از تعلقات دنیوی ، به آسانی سهم قابل توجهی از نیازهای این مرکز را تأمین می کنند ، در زمره خادمین افتخاری کهریزک هستند و شما گرامیان که در نهادهای دولتی ، همسوئی و همدلی می کنید تا امورات جاری و سازمانی این مرکز به نحو مطلوبی به سرانجام  رسد نیز شامل خدمتگزاران به نیازمندان واقعی جامعه هستید که این امر ستودنی است و هرگز از نظر خداوند متعال بدور نخواهد ماند.

 

دیدگاهتان را بنویسید