اخبار

جوانان نیکوکار موسوم به (خردادماهی‌ها) با پیوستن به جمع خیرین مهربان این خانه بزرگ، میزبان شایسته‌ای برای پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های کهریزکی شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، کاروان یک‌ صدنفری مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌های کهریزکی، در حالی خانه بزرگ خود را به مقصد امامزاده صالح (ع) ترک کرد که 2 گروه از یاران مهربان خود را به همراه داشت.

گروه همیاران جوان که چند سالی است با حمایت‌های مختلف خود، زندگی را به کام ساکنین کهریزک شیرین‌تر از همیشه می‌نمایند به‌ اتفاق جوانان مشتاقی دیگر موسوم به (خردادماهی‌ها) دست در دست یکدیگر نهادند تا یک روز خوش و باصفا را با کاروان پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های این خانه بزرگ سپری نمایند.

زیارت پربار و معنوی امامزاده صالح (ع) و گشت گذار و پذیرایی در پارک نهج‌البلاغه ازجمله برنامه‌هایی بود که عزیزان خادم افتخاری کهریزک، برای گروه بزرگ پدران و مادران تدارک دیده بودند.

ناگفته نماند خادمین بارگاه مطهر امامزاده صالح (ع) نیز که از حضور کاروان کهریزک اطلاع کافی داشتند، هر چه لازم بود در حق این عزیزان تمام و کمال به انجام رساندند تا همچون همیشه میزبان شایسته‌ای برای عزیزان این خانه و خانواده بزرگ کهریزک باشند.

روابط عمومی آسایشگاه کهریزک با تقدیر مجدد از ادامه فعالیت‌های گروه همیاران جوان، حضور پرنشاط جوانان گروه خردادماهی را دراین خانه بزرگ خیرمقدم عرض نموده، برای تمامی داوطلبان زندگی‌بخش و خدمت به ضعیف‌ترین اقشار جامعه از خداوند متعال سلامت و سعادت مسئلت می‌نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید