اخبار

با حضور خانواده شادوران مرتضی پاشائی – هنرمند محبوب و فقید کشورمان در جمع پدربزرگ های کهریزکی، یاد آن هنرمند سفر کرده گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با همکاری موسسه فرهنگی– هنری شادروان مرتضی پاشائی و با حضور خانواده آن هنرمند فقید، یاد و خاطره آن عزیز سفر کرده در آسایشگاه خیریه کهریزک گرامی داشته شد.

خانواده زنده یاد مرتضی پاشائی در سالروز تولد جوان از دست رفته شان، کام جمع زیادی از پدران کهریزکی را شیرین کردند و ثابت کردند که می شود به هر بهانه زیبائی، شادی آفرین شد.

پدر زنده یاد مرتضی پاشائی در حاشیه حضور گرم خود و خانواده اش در جمع پدران کهریزکی به خبرنگار این مجموعه گفت :

من و مادر و برادر مرتضی مطمئن هستیم که آرامشی زیبا را تقدیم روح جوان از دست رفته مان کردیم ، چرا که باور داریم او بود که ما را هدایت به سمت این جمعیت با صفا کرد.

پدر آن هنرمند فقید همچنین تصریح کرد :

از همین امروز به اتفاق خانواده متعهد شدیم هراز چندگاهی به کهریزک بیائیم و اگر توانستیم قدمی هر چندکوتاه برای بیماران بی بضاعت برداریم.

زنده یاد مرتضی پاشائی، هنرمند و خواننده پاپ کشورمان که در سنین جوانی به اوج رسید و طرفداران بی شماری داشت، خالق آلبوم هائی فراوانی همچون یکی هست، گل بیتا و اسمش عشق بود.

مرحوم پاشائی پس از یک دوره مبارزه طولانی با بیماری سرطان ، در شامگاه 23 آبان 1393 در حالیکه تنها 30 سال داشت ، برای همیشه چشم از جهان فرو بست.

 

دیدگاهتان را بنویسید