اخبار

در اقدامی تحسین برانگیز و به همت گروه همیاران جوان، جمعی از معلولین این خانه بزرگ از لطف و مرحمت یاران مهربان خود بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ گروه همیاران جوان که مدتهاست در نوبتهای مختلف به دنبال بهانه ایست تا در سرای نیکی ها- کهریزک، دلی به دست آورد و یا جمعی را شادتر از همیشه نماید، اینبار و در آستانه سال نو خورشیدی نیز، بهانه ای زیبا بدست آوردند تا لبخند رضایت را بر لبان معلولین جوان بنشاند.

در اولین نوبت از این اندیشه و اقدام زیبا در سال جاری، جمعی ازدختران و پسران معلول کهریزک به اتفاق همیاران جوان خویش راهی بازار خرید شدند تا البسه و ملزومات مورد نیاز خود را با لطف این خوبان تهیه نموده، میهمان دل های بزرگ و گرم حامیان خویش باشند.

این اقدام ارزشمند که تا پایان سال جاری در چندین نوبت دیگر نیز ادامه خواهد داشت، نشان از روح بزرگ جوانانی است که با مشارکت هم سعی در تقسیم شادی های خود با بخشی از جامعه را دارند که از نظر توانایی های جسمانی دارای محدودیت های فراوانی هستند و به ناچار می بایست گذر عمرو زمان را در مراکز نگهداری شاهد و ناظر باشند.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با ادای احترام به همه اعضاء پرشور و مهربان گروه همیاران جوان که حضور پررنگ و معنادارشان  در این مرکز همواره موجبات رفاه و شادی جمع زیادی را به دنبال داشته، آرزو می نمایند همانگونه که اندیشه های پاک این مهربانان شادی آفرینی می کند، شادی و نشاط روزگار همواره در خانه و کاشانه آنان برقرار و پاینده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید