اخبار

در سالروز ازدواج آسمانی امام اول شیعیان و دخت گرامی نبی اسلام ، پدر بزرگهای کهریزکی ساعاتی شاد و زیبا را تجربه کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ فراخوان جوانان پر احساس شهر برای حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک مصادف گردید با سالروز ازدواج امیر المومنان علی (ع) و فاطمه (ع)دخت گرامی محمد مصطفی (ص) تا ساعاتی شاد و سراسر مهرورزی را ارزانی پدر بزرگهای کهریزکی نمایند.

این جوانان پر احساس که در قالب گروه همدلی و خیرین گندم به مراکز خیریه سرکشی می کنند، اسباب پذیرایی از پدران سالخورده را نیز به همراه آورده بودند تا کام عزیزان کهریزکی را بیش از پیش شیرین نمایند.

ابوالفضل دبرزنی سرپرست گروه همدلی گندم در گفتگوی کوتاهی به خبرنگار کهریزک گفت :

باز هم نوبت حضور ما در کهریزک رسید . تنها 3 روز قبل فراخوان ما به دست دوستان رسید و امروز شاهد هستید به غیر از دو سه نفری که در سفر بودند ، همه آمدند تا سهامدار شادی بخشی به پدران عزیزمان باشند.

دبرزنی همچنین تصریح کرد :

همه دوستان ما هریک به اندازه توانایی و البته با جان و دل سهم خود را پرداخت می کنند تا بر مبنای آن برنامه ریزی داشته باشیم ، هر چند میزان آورده ما با تصمیمی که در دل یکایک دوستانمان هست تفاوت دارد. آن خرید ملزومات پذیرایی است و این احساس پاکی است که یکایک این جوانان را راهی کهریزک می کند.

این جوان پر احساس و مهربان شهر ، بهترین هدیه خداوند به یاران با وفایش را دلهای سرشار از مهربانی دانست که به آسانی فراخوان های حضور در مراکز خیریه را پاسخگو هستند و هر بار با دستان پر و سخاتمندانه خدمتگزار ساکنین مراکز نگهداری می شوند.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک سالروز ازدواج آسمانی امیر المومنین علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) به عموم هم میهنان عزیزمان ، اقدامات شایسته گروه خیرین گندم و تمامی جوانان پر شور و مهربان شهر را که شادی بخشی به سالمندان و معلولین ساکن در این مجموعه خیریه را هدف گذاری نموده اند . شایسته بهترین تقدیر ها می داند.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

دیدگاهتان را بنویسید