اخبار

در دیدار سرگروه های آقایان و بانوان نیکوکار بامدیر آسایشگاه خیریه کهریزک ، بر رفع دغدغه های این عزیزان در انجام بهداشت فردی و تلطیف مددجویان ، تأکیدی دوباره شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ نشست سرگروه های آقایان و بانوان نیکوکار با محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک و همراهی معاونین آسایشگاه ، در فضایی گرم و صمیمی برگزار شد.

این گرامیان که به همراه یاران همیشه وفادارشان ، وظیفه بهداشت فردی و تلطیف روح و جسم مددجویان ساکن در بخشهارا عهده دار هستند ، در طول هفته و با برنامه ریزی منظم و منسجم به کهریزک می آیند تا سهم عمده ای در زندگی بخشی به این خانواده بزرگ ایفاء نمایند.

در این گردهمایی ، هر یک از آقایان و بانوان نیکوکار به طرح دیدگاهها و دغدغه های خویش پرداختند که جملگی حکایت از ارائه خدمات بهینه تر به جمعیت هدف مجموعه داشت و مقرر گردید در اولین فرصت ممکن این مشکلات مختصرمرتفع گردد.

در این نشست ، محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با قدردانی از تلاشهای یکایک آقایان و بانوان نیکوکار در ارائه خدمات داوطلبانه به این مجموعه ، یاد آور شد:

شما عزیزان به همراه دوستان و همکاران افتخاریتان ، بخشی از زندگی خود را وقف کسانی می کنید که نیازمندترین و آسیب پذیرترین اقشار جامعه هستند.

صوفی نژاد افزود:

بر هیچ کس پوشیده نیست شما عزیزان علاوه بر آنکه بخش قابل توجهی از ملزومات و نیازهای این مجموعه را نیز تأمین می نمائید ، در هدایت کمکهای مردمی و معرفی کهریزک به دوستان و آشنایانتان جهت امداد رسانی ، نقشی عمده و تعیین کننده دارید.

صوفی نژاد تصریح کرد :

آنقدر شما گرامیان به این خانه و خانواده وابستگی کامل دارید که بدون درخواست از جانب مسئولین آسایشگاه ، در تأمین و رفع نیازهای مجموعه در تلاش هستید.

مدیر آسایشگاه با اشاره به فاجعه تأسف بار زلزله کرمانشاه نیز خطاب به نیکوکاران یاد آور شد:

همان طور که مستحضرید مددجویان و کارکنان این مرکز در جمع آوری برخی اقلام مورد نیاز این عزیزان تلاشهای چشمگیری را به انجام رسانیده اند شما یاران خوب کهریزک نیز چنانچه تمایل داشته باشید، می توانید همراه یا این مرکز در مساعدت به آسیب دیدگان هموطن سهیم گردید.

صوفی نژاد بار دیگر با تشکر از همه همراهی های نیکوکاران در تلطیف بیماران و نیز سایر مساعدت های ممکن ، از همه این عزیزان خواست تا در زندگی بخشی به خانواده بزرگ کهریزک همچنان ثابت قدم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید