اخبار

بانوان جوان و میانسال  بلوک ارغوان، یک روز کامل را میهمان گروه نیکوکاری« نیکی­های کوچک» بودند تا همه با هم و در کنار هم شاد باشند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ برگزاری تولد فصلی، بهانه­ای زیبا برای حضور جوانان مهربان شهرمان در جمع مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک شد تا همه با هم شاد باشند و مسرور از کنار هم بودن.

این جوانان مهربان که در قالب گروه نیکی­های کوچک چند سالی است به صورت منظم به کهریزک می­آیند و علاوه برمساعدت جمعی به مددجویان این مجموعه، در طول سال نیز برنامه ریزی­هایی دارند تا در نوبت‌های مختلف گروهی از عزیزان را شاد نمایند، اینبار در جمع ساکنین بلوک ارغوان حاضر شدند تا آنچه در توان داشتند، در شادی­بخشی به این جمع با صفا تقدیم نمایند.

گروه موسیقی نیکی­های کوچک برنامه مفرحی را به اجراء گذاردند، سحر بیگی و یاران مهربانش بانی تهیه کیک شادی و تولد فصلی ساکنین بلوک ارغوان شدند و بالاخره این یاران مهربان تدارک دیزی سنتی و خانگی را هم دیدند تا پذیرایی از همه حاضرین را با مشارکت جمعی عهده­دار باشند.

گروه نیکی­های کوچک یکبار دیگر با برنامه ریزی قبلی به سرای نیکی­های کهریزک آمد و با اراده قلبی یکا­یک اعضاء جوان خود، سهمی در زندگی­بخشی به این خانواده بزرگ را عهدار شد. این گروه مهربان همانند همه خیرین و نیک اندیشان بدون کوچکترین چشمداشتی و تنها با هدف ایجاد نشاط و همیاری در رونق بخش زندگی ساکنین خانه و خانواده بزرگ کهریزک به این مجموعه می آیند و در این رهگذر، از هیچ کو ششی دریغ ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید