اخبار

در اقدامی زیبا و پر احساس ، جوانان موسوم به ((گروه رادمان)) یک روز از زندگی خویش را با خانواده بزرگ کهریزک سپری کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ باردیگر و در اقدامی پر احساس، گروه جوانان رادمان به کهریزک آمدند تا شادی بخش دل‌های فراوانی در این خانه بزرگ باشند.

این گروه پر عاطفه که هر از چندگاهی کهریزک را مسیر مهرورزی های خویش قرار می دهند، این بار فرزندان خردسال خود را نیز همراه داشتند تا آنان از هم اکنون دیدار با سالمندان و معلولین را درقسمتی از زندگی آینده قرار دهند.

حضور بر بالین پدربزرگ ها و مادربزرگ ها ، برپائی برنامه های شاد و موزیکال و بالاخره توزیع میوه و شیرینی از جمله اقدامات شایسته این گرامیان در طول حضورشان در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

مرجان حاج حسنی از فعالان این گروه پر مهر به روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک گفت :

در بدو تأسیس ، اعضاء گروه رادمان به عدد انگشتان یک دست می رسید. حالا خوشحالم که اعلام نمائیم با 60 نفر عضو، می توانیم دوستان خوبی برای کهریزک باشیم.

حاج حسنی دیدار با سالمندان را فرصتی مغتنم برای خود و دوستانش دانست و گفت :

کمترین محبت به سالمندان ، لبخند شادی را بر لبان آنان می نشاند ، پس چرا ما در این فرصت کوتاه زندگی نتوانیم داوطلب اینکار زیبا باشیم؟ مگر نه اینست که شادی و شاد زیستن حق هر انسانی است ، بنابر این باید بکوشیم قبل از آنکه خود به سن کهولت برسیم ، شادی بخش کهنسالان جامعه به ویژه عزیزان دور از کانون گرم خانواده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید