اخبار

به لطف خیرین نیکنام ، جوانان معلول ساکن در بلوک ارغوان ، سفره افطار خود را در کنار حامیان پر مهرشان پهن کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آستانه میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و برنامه ریزی منظم و به لطف یاران مهربان کهریزک ، جوانان معلول بخشهای ارغوان گردهم آمدند تا علاوه بر آنکه افطار و شام را میهمان خیرین این مجموعه باشند ، بانوای موسیقی هنرمندان افتخاری این خانه نیز به شادی بگذرانند.

در این شب زیبا ، گروه خیرین نیکنام همه اسباب پذیرایی از معلولین جوان را با خود به همراه آورده بودند تا با هم و در کنار هم روزه های خود را بگشایند.

علی منتهایی یار دیرین و مهربان کهریزک که در چند سال گذشته در مناسبتهای گوناگون به این خانه بزرگ رفت و آمد دارد و همواره در تلاش است تا به همراه گروه خود مشارکت بسزایی داشته باشد ، در حاشیه این شب پر مهر به خبرنگار کهریزک گفت :

خدارا شکر که سرفرصت و با برنامه ریزی کامل ، اسباب پذیرای آماده شد تا بتوانیم روزه های خود را در جمع این معلولان جوان کهریزک افطار کنیم .

وی افزود :

دوستان من ، همیشه مشتاقانه در برنامه ریزی ها، همراهی می کنند و اینبار هم مثل همیشه سرموعد مقرر آمدند تا جمع این عزیزان را گرمتر از همیشه کنند.

وی تصریح کرد: خدا می داند تا مدتها بعداز چنین دورهمی های با صفا ، حال همه ما خوب است . لذتی قلبی و درونی به ما دست میدهد و به این باور می رسیم که انگار خدا از همه راضی شده است.

علی منتهایی در پایان سخنان پر احساس خود یاد آور شد:

بازهم می آئیم ، در برنامه های گوناگون شرکت می کنیم و اگر لایق باشیم با این اقدامات هم خدمت کوچکی می کنیم و هم حال خوبی را پیدا می کنیم و می رویم .

شایان ذکر است گروه خیرین نیکنام متشکل از جوانان پر مهری است که بصورت خود جوش  این گروه را تشکیل داده ، هر از چندگاهی به مراکز خیریه مختلف سطح شهر از جمله آسایشگاه کهریزک سرکشی می کنند و آنچه در توان و بضاعت دارند ، در شادی و شادکامی ساکنین آن مراکز در طَبق اخلاص می گذارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید