اخبار

در طول یک هفته از برپایی چهل و پنجمین بازارچه نوروزی کهریزک، انواع  محصولات و ملزومات مورد نیاز خانواده ها به قیمت همت عالی عرضه می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در آستانه فصل زیبای بهار ، بار دیگر گروه بانوان نیکوکار با بر پایی بازارچه فصلی ، به یاری مددجویان تحت پوشش موسسه خیریه کهریزک می شتابند.

در این بازارچه محصولاتی چون انواع البسه نو و دست دوم ، شیرینی جات ، گل و گیاه ، قالی ، ظروف آشپزخانه و انواع خوراکیهای مورد نیاز خانواده ها به قیمت همت عالی عرضه می شود.

همچنین انواع محصولات هنری که با دستان پر توان سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک تولید گردیده ، عرضه خواهد شد.

علاقمندان به امور خیرو خیرخواهی می توانند در مدت 7 روز بر پایی بازارچه بهاره گروه بانوان نیکوکار که از جمعه 4  لغایت پنجشنبه 10 اسفند ماه بر پا خواهد شد ، همه روزه از ساعت 9 الی 17 در محل این بازارچه حاضر و با خرید خود ، در رونق زندگی بیش از 3000 مددجوی تحت پوشش موسسه خیریه کهریزک مشارکت نمایند.

آدرس بر پایی بازارچه فصلی گروه بانوان نیکوکار : خیابان ولیعصر (عج) ، نرسیده به میدان تجریش ، ایستگاه باغ فردوس ، کوچه طوس ، کوچه ستاره ، پلاک 3 می باشد.

همچنین شماره تلفن های 22712006 و 22715628 پاسخگوی هم میهنان ارجمند و خیر خواهان گرامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید