اخبار

در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم جشن و سرور به اتفاق سالمندان، معلولین و بیماران مبتلا به ام اس ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ همزمان با جای جای میهن عزیزمان ایران، جشن باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی در چهلمین سالگشت خود در آسایشگاه خیریه کهریزک و به میزبانی ورزشگاه پوریای ولی مجموعه برگزار شد.

در این جشن زیبا که مددجویان به همراه تنی چند از مدیران و کارکنان مجموعه نیز حضور داشتند انواع برنامه های خاص این روز به اجرا درآمد. تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، اجرای سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط هنرمندان معلول کهریزک و اجرای انواع سرودهای انقلابی توسط همین گروه خلاق و توانمند، بخشهایی از ویژه برنامه ی گرامیداشت چهلمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

مهندس عابدی معاون توانبخشی بهزیستی شهرستان ری که به عنوان میهمان در این جشن باشکوه در جمع ساکنین آسایشگاه خیریه کهریزک حضور داشت، این تجمع افتخار آمیز را به یکایک حاضرین به ویژه سپیدمویان جامعه که روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی را درک نموده اند، تبریک و شاد باش گفت.

مهندس عابدی شادی و شادکامی را در این روزهای باشکوه متعلق به همه ی ایرانیان دانست و گفت:

از صمیم دل و جان خوشحالم که در این روز به یادماندنی در جمع شما هستم از اینکه میبینم همگام با همه ی مردم عزیزمان در گرامیداشت آیین پیروزی انقلاب اسلامی فعال هستید، به عنوان یکی از خادمین کوچک بهزیستی شهرستانت ری به خود می بالم.

معاون توانبخشی بهزیستی شهرستان ری با آرزوی سلامت و سعادت برای همه ایرانیان سرافراز به ویژه خانواده ی بزرگ بهزیستی کشور گفت:

همچون همیشه آسایشگاه خیریه کهریزک پیشگام در اجرای انواع ویژه برنامه های جاری در تقویم ملی است و این خود نشاط و سرزندگی را میان مددجویانی که به این موسسه ی خیریه بزرگ وابستگی دارند، دوچندان می کند.

دیدگاهتان را بنویسید