اخبار

شد سرود رو لبامون با یه قلب بیقرار        لا فتی الا علی لا سیف الا ذوالفقار

مراسم باشکوهی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در کهریزک البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ همزمان با فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت فاطمه(س) و حضرت امیر مومنان علی(ع) محفل جشن و سرور از سوی نیکوکارن و خیرین موسسه خیریه کهریزک در تالار اجتماعات سوئیت های سالمندی مرکز گلها با حضور مسئولان، خیرین و سالمندان برگزار شد.

شبنم دانایی مدیر مرکز  توانبخشی و نگهداری شبانه روزی سالمندان گلها ضمن تبریک سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) افزود: بهترین الگو برای زوج‌های جوان حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) است و حقیقتاً الگو پذیری از شیوه زندگی و رفتاری ایشان خوشبختی و سعادت را به خانواده ها هدیه می‌دهد. وی هچنین از خیرین و نیکوکارانی که همواره همراه و حامی آسایشگاه بودند و به هر نحوی با اجرای برنامه های شاد در حال کمک کردن به سالمندان و دیگر مددجویان هستند تشکر و قدر دانی کرد.

کوشا یکی از نیکوکاران کهریزکی ضمن تشکر از دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک البرز به منظوری هماهنگی جهت برگزاری این جشن شاد گفتند امیدواریم دعای مادران و پدرانمان در این آسایشگاه  موجب خیر و برکت و همچتین آرامش در زندگی ما باشد.گفتنی است گروه موسیقی در این مراسم با اجرای شاد شکوه جشن را دو چندان کرده بود.

لازم بذکر است در خصوص سوئیت های سالمندی خانه گلها در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز  باید اشاره کرد که:  این مجموعه زیبا و منحصر به فرد در مجموعه کهریزک با هدف تاًمین فضایی آسوده برای کسانی که خواهان زندگی با مراقبت ویژه در مکانی مستقل و سازگار با شرایط خاص را خواستارند احداث گردیده است.

در راستـای اهداف، مرکزگلها در زیربنایی حدود 4628 متر مربع در دو طبقه و پنج بلوک تقریباً مجزا ساخته شده است. که در80 سوئیت اقـامتی بـرای سالمنـدان بـه صورت یک نفره و دو نفره در متراژهای 20، 25، 35، 57 متری با سالـن اجتمـاعات، کتـابخـانه و سالـن غـذاخـوری طراحـی و تأسیس شـده است و آمـاده ارائـه خـدمـات بـه سالمندان نیکوکار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید