اخبار

15 دندانپزشک و بهداشتکار دهان و دندان نیکوکار ، وظیفه رسیدگی به سلامت دهان و دندان مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک را عهده دار هستند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ همزمان با 23 فروردین – روز دندانپزشک – از تلاشهای ارزنده تیم دندانپزشکی شاغل در آسایشگاه خیریه کهریزک ، قدردانی شد.

این تیم تلاشگر که مشتمل بر 15 دندانپزشک و بهداشتکار نیکوکار است ، انواع خدمات دندانپزشکی را همه روزه برای سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به انجام می رسانند . ترمیم و عصب کشی ، جرم گیری ، روکش و پروتز انواع خدماتی است که در این واحد تخصصی در درمانگاه دکتر حکیم زاده انجام می پذیرد.

همچنین تیمی از بهداشتیاران آموزش دیده با حضور در بخشهای مختلف بستری ، علاوه بر کمک به بیمارانی که قادر به مسواک زدن نیستند ، وظیفه بیماریابی و معرفی آنان به تیم پزشکی را عهده دار هستند.

بخش دندانپزشکی آسایشگاه خیریه کهریزک با قدمتی بیش از 35 سال و با اهداء ملزومات مورد نیاز این بخش توسط خیرین و نیک اندیشان پایه گذاری شد.

این واحد از بدو تأسیس تاکنون شاهد حضور متخصصان متعهد و دلسوز فراوانی بوده است که می آیند تا با ارائه خدمات داوطلبانه ، در سلامت بیماران ساکن در این مجموعه خیریه سهیم و دخیل باشند . زنده یاد دکتر غلامعلی رهوار با سابقه ای نزدیک به 30 سال ، دکتر عباس هنردوست مرد ثابت قدم و نام آشنای کهریزک با سابقه خدمات انساندوستانه در بخشهای مختلف آسایشگاه و از جمله خدمات دندانپزشکی با سابقه ای بیش از 35 سال ، دکتر شروان شعاعی مسئول فنی افتخاری این بخش با سابقه ای پیش از 20 سال ، از جمله این پزشکان متعهد کشور عزیزمان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید