اخبار

نیکوکاران پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی از کهریزک البرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛  امروز صبح مدیریت بازنشستگان معاونت نیروی انسانی قرارگاه پدافند هوایی ارتش و اداره بازنشستگان ارتش با حضور جناب سرهنگ دست پر و خوب نژاد از مراکز آسایشگاه بازدید بعمل آوردند.

مددجویان و توانخواهان کهریزک که همواره چشم انتظار حضور پر مهر همه عزیزان هستند، این بار با شور و اشتیاقی وصف نشدنی میهمانانی از جنس خدا را به انتظار بودند.

جناب سرهنگ خوب نژاد در این حضور سراسر عشق و مهربانی، ضمن اینکه با اهداء گل و با دستان پر از مهر و عطوفت خود این عزیزان را مورد لطف و تفقد قرار دادند‌ ، با مشاهده ی وضعیت نگهداری سالمندان و به دلیل ضرورت ایجاد امنیت و رفاه حال این عزیزان ، در وهله ی نخست قول مساعدت هایی زود هنگام، در زمینه اردوهای سیاحتی و زیارتی را دادند.

جناب سرهنگ دست پر گفت: هدف از این بازدید علاوه بر انجام وظایف و مسئولیت های اداری تجلیل، تقدیر، ارتقاء روحیه سالمندان و دلجویی از پیشکسوتان سالمندان و خانواده محترم آنان در مراکز نگهداری و توانبخشی کهریزک است.

وی اشاره کرد: بر خود واجب می دانم از زحمات و تلاش های زیبنده و عاشقانه کارکنان کهریزک در این کار بزرگ و خدا پسندانه تشکر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید