اخبار

مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی قهرمانی کشور با قهرمانی علیرضا محمودی مددجوی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز به کار خودش پایان داد.

به گزارش روابط عمومی کهریزک موسسه خیریه کهریزک؛  مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی با حضور 250 ورزشکار در باشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و علیرضا محمودی توانخواه آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در کلاس اف 54 و در ماده پرتاب نیزه با 17 شرکت کننده رقابت کرد و توانست مدال طلا این مسابقات را از آن خود کند.

محمودی در گفتگو با خبرنگار ما گفت:این مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود و تمام شرکت کننده ها از سراسر کشور سرسخت و با انگیزه بودند. این مسابقات یک روزه در هفت کلاس برگزار شد و نفرات برتر مجوز راه یابی به تیم ملی را کسب کردند.

وی افزود:من چند سال است که در رشته پرتاب نیزه فعالیت دارم و قبلا هم در مسابقات کشوری و جهانی مدال های زیادی گرفته و امروز هم مزد تلاش چند ساله ام را گرفتم. آرزوی هر ایرانی پوشیدن لباس سه رنگ کشورش است و من خوشحالم که امروز مجوز پوشیدن این پیراهن را بدست آوردم.

محمودی همچنین اضافه کرد:از تمام کسانی که با حمایت های خود زمینه های حضور من را در این مسابقات فراهم کردند تشکر میکنم و قول می دهم در مسابقات جهانی آلمان سربلندشان کنم.

لازم به ذکر است  دکتر افشین وجدانی روشن مدیر آسایشگاه کهریزک البرز در گفتگو با خبرنگار ما  ضمن تقدیر از تلاش ورزشکار قهرمان علیرضا محمودی گفت: یکی از سیاست های کهریزک، توانمند سازی معلولین است و کهریزک همواره در کنار ورزشکاران و قهرمان رشته های ورزشی بوده و آنها را مورد حمایت خود قرار می دهد. چراکه حضور افراد معلول در مکان های ورزشی می تواند تأثیر بسزایی در ارتقاء روحیه اجتماعی و بهره گیری آنها از فرصت های برابر جامعه باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید