اخبار

 به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اجرای گروه موسیقی معلولین توانمند ، دیدار کارکنان سازمان برنامه وبودجه از خانواده بزرگ کهریزک آغاز شد.

 این میهمانان خوشرو و مهربان مجموعه علاوه بر آنکه دیدار با پدران و مادران سالخورده این خانه بزرگ را در برنامه حضور خود داشتند، آمده بودند تادر زندگی بخشی به جمعی از اعضاء این خانواده سهیم شوند.

عبدالله ذاکر مدیر روابط عمومی سازمان برنامه وبودجه در حاشیه این دیدار پر مهر به خبرنگار کهریزک اظهار داشت :

 مطلع هستیم نیازهای بی پایان نگهداری و توانبخشی سالمندان و معلولین ، احتیاج به همیاری گسترده مردمی دارد.

 ذاکر یاد آور شد:

 به نظر ما نیازی به در خواست از مردم برای مراجعه به کهریزک و کمک در ساماندهی وجود ندارد ، مردم ما بخوبی می دانند که باید سهمی از زندگی افراد نا توان جامعه را تقبل نمایند ، کافیست مسیر و مقصد حضور معرفی گردد که آن هم با اطلاع رسانی های به موقع و استفاده از ابزارهای ارتباط جمعی بخوبی میسر می شود.

 وی به دیدگاه همکاران خود از کهریزک نیز اشاره و تأکید کرد :

 اینکه تجمیع اسباب درمانی بیماران در محل زندگی آنان قرار گرفته و نیز برنامه ریزی های متنوعی در تغییر وضعیت زندگی در حال اجراست ، نشان از اهتمام مسئولین کهریزک در نگهداری از سالمندان و معلولین دارد ، ضمن آنکه زندگی این 2 قشر متفاوت در کنارهم می تواند فضای امید و امیدواری را بیش از هر مکان دیگری ایجاد نماید.

 مدیر روابط عمومی سازمان برنامه وبودجه کشور اظهار امیدواری کرد در آینده ای نزدیک با تعداد دیگری از همکاران خود درجمع این خانواده حاضر و در دلجویی و حمایت از مددجویان مشارکت بیشتری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید