اخبار

نشست خبری مدیرحوزه جمع آوری اقلام اهدایی نیکوکاران موسسه خیریه کهریزک  روز دوشنبه  18 دی ماه با عنوان  “ارسال کمک های جمع آوری شده نیکوکاران  موسسه خیریه کهریزک به زلزله زدگان کرمانشاه” در دفتر مرکزی کهریزک  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ روز دوشنبه 18 دی ماه، ایرج درزی مدیر حوزه جمع آوری اقلام اهدایی نیکوکاری موسسه خیریه کهریزک در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت:

نیکوکاران کهریزک که در طول سالها  از هیچ کوششی در زندگی بخشی به مددجویان کهریزک دریغ نمی کنند این‌بارهم موسسه خیریه کهریزک را واسطه کار خیر کردند و خواستار ارسال هدایای شان از طریق این مجموعه به مناطق زلزله زده شدند.

به همت موسسه خیریه کهریزک و با هماهنگی اداره کل هلال احمر، استانداری و مدیریت بحران کرمانشاه ، کمک ها در غالب 4 کامیون که شامل:  پتو، انواع لباس گرم، کفش، ملحفه،فرش،بخاری گازی، هیتر و… می باشد به مناطق زلزله زده ارسال می شود.

ایرج درزی مدیرجمع آوری اقلام اهدایی نیکوکاران تصریح کرد:

با برنامه ریزی مدیران و اعضا هیأت مدیره کهریزک و با توجه مراجعات مکرر نیکوکاران به دفاتر جمع‌آوری اقلام اهدایی در یاری رساندن به هم میهنان عزیز مصیبت زده در حادثه ناگوار زلزله ، کمک‌های مردمی نیکوکاران جمع آوری شد که در صبح روز سه شنبه 19 دیماه از محل آسایشگاه خیریه کهریزک به استان  کرمانشاه ارسال خواهد شد.

همچنین درزی با اشاره به همدردی پیشین کهریزک در آمادگی پذیرش سالمندان و آسیب دیدگان در محل آسایشگاه های کهریزک افزود:

کهریزک به عنوان یک موسسه مردمی همگام با سایر نیک اندیشان، همواره  به یاری آسیب دیدگان جامعه اعم از سالمندان و معلولان شتافته و خدارا شاکریم که در طول این سالیان ، توانسته ایم مکانی امن و قابل اعتماد برای مددجویان و نیکوکاران ایجاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید