اخبار

ساکنان آسایشگاه همانند عضوی از اعضاء یک خانواده احتیاجات گوناگونی دارند؛ از غذا، پوشاک، دارو و درمان گرفته تا سایر وسایل و تجهیزات مانند تخت، کمد، مبل، تلویزیون، یخچال، فرش، لوازم اداری، تجهیزات پزشکی و… لذا موسسه خیریه کهریزک وسایل و لوازم کارکرده و مازاد بر ‌نیاز نیکوکاران را جمع آوری نموده و پس از بازسازی مورد مصرف قرار می‌دهد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ محمدعلی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی این مجموعه درخصوص بخش جمع آوری اقلام اهدایی نیکوکاران گفت:

استفاده درست و رسیدن کالا‌ها به دست نیازمندان حقیقی از مزایای فعالیت این بخش است . دریافت خیرات، مبرات و کمک های انسان دوستانه نیکوکاران و شهروندان برای ساماندهی کالای مازاد، همچنین استفاده بهینه خیریه کهریزک از اقلام و ایجاد کارآفرینی و اشتغال موجب می شود تا اجناس مستعمل و از کار‌افتاده در چرخه مصرف قرار می گیرند  و علاوه بر آن مایحتاج موسسه و عزیزان معلول و سالمند تأمین می شود.

مدیر روابط عمومی افزود:  نیکوکاران می توانند  با شماره های 38465 و 33386586 حوزه جمع آوری اقلام اهدایی تماس حاصل نمایند و پس از اعلام آدرس و مشخصات خود ، همکاران ما طبق هماهنگی قبلی به محل مراجعه کرده و  نسبت به انتقال اقلام اهدایی  و مازاد بر نیاز نیکوکاران به مجموعه اقدام  می نمایند.

احمدی تنکابنی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: چنانچه اقلام و لوازم اهدایی بیشتر از مصرف موسسه باشد در فروشگاهی زیرنظرکارگروهی از کارشناسان این موسسه خیریه قیمت گذاری شده و به نفع موسسه خیریه کهریزک و به منظور تأمین بخشی از هزینه‌های جاری آسایشگاه به فروش می رسد. بخشی از اقلام نیز پس از تعمیر و بازسازی بنا به نیاز مراکز خیریه مشابه در سطح کشور طبق تشخیص موسسه بصورت رایگان تحویل آن مراکز می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید