اخبار

در شب شهادت مولای متقیان علی (ع) ، یکی دیگر از یاران مهربان کهریزک سفره ای بزرگ به ارزش عشق و وفاداری به خاندان رسول مهربانی پهن کرد تا دوستداران خیرو خیرخواهی را به این خانه رهنمون نماید.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در دومین شب از لیالی پر فیض قدر ، جمعی دیگر از سالمندان و معلولین کم توان کهریزک گردهم آمدند تا در کنار حامیان همیشگی خود ، به راز و نیاز با خداوند دوستدار مهربانی بپردازند.

در این شب محزون ، جمع زیادی از گروه های نیکوکاری که به حق و انصاف چشم و چراغ این خانه بزرگ هستند ، حضوری چشمگیر داشتند . نیک مردان و گرامی بانوانی که در طول هفته وظیفه بهداشت فردی مددجویان را سالهاست بر عهده گرفته ، با جان و دل به این همکاری داوطلبانه عشق می ورزند. این گرامیان در مسیر این همایش های انسانی ، فرزندان و خویشان جوان خود را نیز به همراه دارند تا آنان هم راه و رسم چنین اقدامات بی منتی را از هم اکنون فراگیرند و جایگزین های شایسته ای در گذر عمر و زمان باشند.

این مهربانان همچنین با هدایت انواع کمکهای نقدی و غیر نقدی به مسیر کهریزک ، سهم بسزایی در زندگی بخشی به ساکنین این خانه بزرگ 1750 نفری دارند و همواره در تلاشند تا چرخهای زندگی این خانه بخوبی در گردش باشد.

ویژه برنامه های مذهبی شامل حدیث و روایات ، دعای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان ، سخنرانی مذهبی و نوحه سرایی ، در دستور کار قرار گرفت تا همه حاضرین بهره کافی و لازم را از فیوضات این شب عزیز برده باشند.

قابل ذکر است بانی افطار مددجویان حاضر در این مراسم مذهبی و میهمان این جمع ، آقای بیدهندی بود. یار سخاتمند کهریزک که تنها 2 سال از زمان آشنایی وی با این مجموعه خیریه می گذرد ، اما در همین مدت کوتاه و در ویژه برنامه های مذهبی گوناگون همچون همه یاران مهربان کهریزک ، گوشه ای از این کار بزرگ الهی – انسانی را به دوش گرفته است .

((باشد که در مسیر این مهرورزی ها ، همواره خود و خانواده مکرمشان در پناه خداوند منان در صحت ، سلامت و موفقیت گذرعمر نمایند.))

دیدگاهتان را بنویسید