اخبار

گالری عکس (( چشمان همیشه منتظر )) کاری از مهدی اصلانی و با نگاهی اجمالی به زندگی مددجویان آسایشگاه کهریزک ، به بازدید عموم رسید.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با همت فرهنگسرای باران و در محل اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نسیم شهر ، گالری عکس (( چشمان همیشه منتظر )) کاری از مهدی اصلانی ، عکاس و هنرمند برجسته کشورمان که از روز سه شنبه 15/12/96 و تا 20/12/96 افتتاح و برای دیدار عمومی آزاد خواهد بود .

این گالری کم نظیر همچنین پس از یک هفته نمایش عمومی در محل اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نسیم شهر ، از 21 اسفند به مدت 6  روز در فرهنگسرای الهیه بهارستان مجددأ به نمایش عمومی در می آید.

مهدی اصلانی هنرمند پر توان کشورمان درباره چگونگی برپایی این نمایشگاه عکس اظهار داشت:

با نگاهی متفاوت به آنچه در کهریزک می گذرد، سعی بر آن دارم که به عموم ثابت نمایم می شود با یک لبخند و یک نگاه مهربانانه ، چشم انتظاران بسیاری را به آرامش رساند.

اصلانی افزود:

هرگز باور ندارم که از دریچه دوربین خود، صحنه هایی ناراحت کننده از حال نا مساعد بیماران را به مردم نشان دهم و بگویم که اینان باید مورد توجه قرار گیرند، بلکه ترغیب به بر طرف کردن نیازهای روحی و عاطفی آنان در قالب تصاویری خاص از کهریزک عرضه گردیده که امید است مورد توجه مردم هنر دوست و پر عاطفه شهرمان قرار گیرد.

وی تصریح کرد:

خواب و خوراک روزانه، پیاده روی و ورزش صبحگاهی، گوش دادن به رادیو و دیگر سرگرمی های رایج در کهریزک همواره با سالمندان و معلولین بوده و هست، اما تا کی؟

آیا اینان نیاز به توجهاتی بیرون از این مکان ثابت ندارند که بشود گاهی تنوعی در زندگی آنان ایجاد کرد؟ قطعأ پاسخ مثبت است.

وی همچنین با نگاهی به اهداف بر پایی نمایشگاه عکس خود نیز گفت :

بیاییم همه با هم قلب های خود را و قلب های انسان های چشم انتظار را با حضوری به موقع و در محل ثابت اقامت آنان – تنها با توجهی اندک، آرام نماییم. گاهی روزمرگی های خود را به فراموشی بسپاریم و توجه به دردمندان جامعه را در برنامه زندگی خود بگنجانیم، مهربان باشیم و مهربانی را ارزانی یکدیگر نماییم تا به همگان بگوییم که در جامعه ای پایدار و پر مهر زندگی می‌ کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید