اخبار

پژوهشگران طب فیزیکی و توانبخشی ، آشنایی با نحوه درمان و استفاده از امکانات فیزیوتراپی در آسایشگاه خیریه کهریزک را در برنامه کاری یک روزه خود قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در تعاملی سازنده و بین بخشی ، گروه طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، آشنایی با نحوه درمان بیماران با گروه های سنی مختلف را مورد ارزیابی قرار دادند.

این گروه همچنین با حضور در سالن فیریوتراپی مجموعه ، با عملکرد دستگاهها و تجهیزات گوناگون موجود بیش از پیش آشنا شدند.

دکتر افسانه دادارخواه استاد دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران که سرپرستی این گروه پژوهشی را برعهده دارد ، به خبرنگار کهریزک اظهار داشت:

گروه طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه در نظر دارد جهت کسب تجربیات بیشتر و آشنایی با انواع ملزومات توانبخشی مورد استفاده در گروه های مختلف سنی و معلولین با درجات گوناگون معلولیت ، در مراکز نگهداری و توانبخشی حضوری منظم داشته باشد.

دادارخواه یاد آور شد:

با شناخت لازم و کافی که از مجموعه کهریزک و الگوی پذیرش بیمار  در این مرکز داریم ، این حضور و تعاملات علمی می تواند منشأ کسب اطلاعات و تجربیات مفیدی برای گروه طب فیزیکی و توانبخشی ما در دانشگاه باشد.

استاد دانشگاه ارتش جمهوری اسلامی ایران ، بهره گیری کافی از زمان و تجهیزات مدرن موجود در سالن فیزیوتراپی کهریزک را فرصتی مغتنم برای بیمارانی دانست که با برخورداری از این امکانات می توانند زندگی به مراتب توأم با سلامتی را تجربه نموده ، کمتر دچار عوارض ناشی از مشکلات دوران سالمندی یا انواع عوارض معلولیت ها گردند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید