اخبار

در آستانه روز جهانی معلولین که مصادف با 12 آذر ماه است، بخشی از توانمندی های معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک از دریچه خبری روزنامه همشهری منعکس می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ خانم فهیمه طباطبایی خبرنگار اجتماعی و آقای اینانلو عکاس روزنامه همشهری، داوطلب تهیه گزارش از توانمندی های معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک شدند.

دیدار از نمایشگاه هنرهای دستی معلولین و حضور در کارگاه های هنری، از جمله بخش هایی بود که در قالب گزارش خبری روزنامه همشهری گنجانده خواهد شد.

از نکات بارز حضور خبرنگاران روزنامه همشهری، تهیه گزارش از 2 زوج معلول و موفق کهریزکی است که با حمایت های کامل این مجموعه خیریه در شهرک عمید-مجتمع ویژه معلولین متأهل- روزگار می­گذرانند.

علی وفائی از معلولین با سابقه 35 سال کار و اسکان در کهریزک که به تازگی از محل کار خویش در واحد خیاطی بازنشسته شده و خانعلی حاجیوند که20 سال سابقه حضور در کهریزک و فعالیت در کارگاه های توانبخشی و هنری را دارد، از جمله مددجویانی هستند که در قالب گزارش خبری عکاس و روزنامه نگار همشهری جای گرفتند.

بیش از650 معلول جوان و میانسال در 7 بخش جداگانه مردان و زنان، ساکن آسایشگاه خیریه کهریزک هستند. 37 کارگاه هنری و تولیدی، محل فعالیت روزانه معلولینی است که بدون توجه به معلولیت، آنگونه که خود می خواهند و می توانند زندگی می کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید