اخبار

در پنجمین سالگرد درگذشت شادروان دکتر حسن حبیبی، جمعی از دوستداران و علاقمندان به امور خیرو خیرخواهی گردهم آمدند تا یاد و خاطر آن عزیز سفر کرده را گرامی بدارند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در پنجمین سالگرد در گذشت زنده یاد دکتر حسن حبیبی  یار و یاور معلولین و سالمندان کهریزک ، کاروانی از این مجموعه خیریه به رسم ادب و احترام به بازماندگان آن مرحوم در روز پنجشنبه 12/11/96 به جمع مصفای آنان پیوستند تا ابراز همدردی خانواده بزرگ کهریزک را اعلام نمایند.

شادروان دکتر حسن حبیبی از ابتدایی ترین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تا پایان عمر با برکتش در عرصه سیاست و فرهنگ ، از فعالان به نام این مرز و بوم و در امور عام المنفعه و خیرخواهی نیز از مردان روشن ضمیر ایران عزیز بود . به گونه ای که حمایت های مستمر وی از خانواده بزرگ کهریزک همواره منشاء اثر و برکات فراوانی برای نیازمندترین اقشار جامعه گشت.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با عرض ادب به پیشگاه خاندان محترم و معزز زنده یاد دکتر حسن حبیبی به ویژه سرکار خانم دکتر رهیده همسر آن عزیز سفر کرده  و عضو هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک، علو درجات آن یار مهربان معلولین و سالمندان کهریزک را از خداوند متعال مسئلت نموده ، عافیت و سلامت همه یاران و یاوران این خانه بزرگ و خیریه را آرزومند است.

 

دیدگاهتان را بنویسید