اخبار

کاروان جوان پنجمین تور مهربانی با شور و اشتیاق دوچندان به آسایشگاه خیریه کهریزک البرز رسید.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، صبح روز جمعه تاریخ 29 دی ماه کاروان پنجمین تور مهربانی با حضور 130 نفر از جوانان نیکوکار همزمان با روز آغوش به منظور بازدید از مراکز و دیدار با مددجویان با دستان مهربان میهمان خانه مهربانی ها در کهریزک شدند و در یک روز سرد زمستانی لحظات خوش و شادی را برای مددجویان این مجموعه رقم زدند.

گفتنی است با فراخوان فعال اجتماعی دکتر سید احمد معین شیرازی ملقب به (picassomo ) با همراهی مدیریت کافه رومنس و مدیریت شرکت الیت، در دعوت از علاقمندان به دیدار از آسایشگاه خیریه کهریزک البرز، درپنجمین دور از شکل گیری این تور در کهریزک،  تعداد  130نفر از جوانان تحصیل کرده، پرشور و فعال در شبکه های مجازی، مسیر کهریزک را در استان البرز در پیش گرفتند تا در در روزهای سرد زمستانی یک روز شاد و پرخاطره را در کنار سالمندان، معلولان و کودکان نیلوفری این مرکز تجربه کنند.

نیکوکاران همدل و متحد ایران زمین در ابتدا با حضور در سالن آمفی تاتر آسایشگاه حضور پیدا کردند و با تماشای کلیپی نوستالژی مانند از زنده یاد دکتر محمدرضا حکیم زاده بنیانگزار موسسه کهریزک عملکرد این مجموعه را تماشا کردند و با شور و نشاطی دو چندان به دیدار مددجویان رفتند. در ادامه از مراکز نیلوفر بخش کودکان، بخش های بستری سالمندان زن و همچنین مرکز یاس بخش معلولان و بیماران ام اس دیدار کردند و گرمای آغوششان را به کودکان ما هدیه دادند و با حس انسان دوستی و هم زیستی در کنار هم، موجبات شادی این عزیزان را دوچندان کردند.

اعضاء تور مهربانی در این دیدار صمیمی، گرما بخش عزیزان ساکن در کهریزک شدند و با اهداء پوشک،پوشاک،شیر، شیرینی و میوه از مددجویان با خوشرویی و مهربانی هر چه تمامتر پذیرایی کردند.

دکتر سیداحمد معین شیرازی (picassomo ) در خصوص پنجمین کاروان تورمهربانی گفت: در عرصه‌های اجتماعی بیشتر شاهد حضور نیکوکاران با سنین بالا هستیم این در حالیست که باید با آموزش‌های لازم و ترویج رفتارهای خیرخواهانه میان جوانان، سن نیکوکاری را کاهش داد.خوشحالم نیکوکاران جوان در این عرصه گوی سبقت را ربوده اند و یاد عزیزان را وظیفه انسانی و ذاتی خودشان می دانند.

پیکاسوی جوان در حاشیه بازدید از سرای مهربانی ها افزود: بسیار خوشحال هستم که یکبار دیگر جوانان ایران زمین با همت و تلاش بی وقفه در روزهای سرد زمستان با هماهنگی و همدلی روابط عمومی موسسه این برنامه را تدارک دیدند و در طی بازدید از مراکز با مددجویان کهریزک نیز ساعتی را به آشنایی با تک تک فرزندان, گفتگو و گرفتن عکس یادگاری با ایشان پرداختند. و گرمابخش محفل زیبای این عزیزان شدند.

وی همچنین اظهار کرد: هدف آشنایی جوانان تحصیلکرده با موسسه خیریه کهریزک و رسالت موسسه هدف در تهران و البرز است و همچنین انجام امور داوطلبی بصورت خیر خواهانه  در آسایشگاه کهریزک استان البرز است لذا امیدوار هستیم این بازدید ها درآینده تداوم داشته باشد و بتوانیم ششمین تور مهربانی را با تعداد نفرات بیشتر و همچنین کمک های بیشتری، با شکوه و اهداف والاتری برگزار کنیم.

این فعال اجتماعی در پایان ضمن تاکید بر منحصر به فرد بودن آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز تشریح کرد: حس و حال معنوی دراین فضا و خدمات با کیفیت این مرکز و مشاهده زحمات خالصانه برای این عزیزان سبب می شود که  سعی برمداوم بودن تورهای مهربانی خود داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید