اخبار

 جمع کثیری از جوانان مهربان شهر که عضو انجمن بلند قامتان ایران هستند، بار دیگر خانه سالمندان را مقصد شادی آفرینی های خویش قرار دادند.

 به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ میهمانان مادر بزرگهای ساکن در بلوک نارون ، یک روز شاد و پر نشاط را تقدیم این عزیزان سالخورده کردند.

جمع کثیری از جوانان مهربان شهر که با تشکیل انجمنی بنام بلند قامتان ایران ، اهداف عالی و خیر خواهانه ای را در دل و جان خود دارند ، باردیگر مسیر کهریزک را مقصد مهرورزی های خویش قرار دادند. اجرای برنامه های شاد و موزیکال ، پذیرایی از عزیزان سالخورده و بالاخره دلجویی از ساکنین این خانه بزرگ ، از جمله اقدامات شایسته این جوانان تحصیل کرده و مهربان شهر بود. محمدرضا عطایی مدیر انجمن بلند قامتان ایران در حاشیه حضور سبز خود و دوستان عزیزش به خبرنگار کهریزک گفت :

بلند قد بودن تنها بهانه ای است تا بتوانیم به دورهمی های با صفا دعوت شویم . دورهمی هایی که به ما می گوید باید دل بیماران و افراد گرفتار رنج و مشقات جامعه را شاد کرد.

عطایی یاد آور شد :

گاهگاهی فراخوانی را در جمع دوستان اعلام و از آنان می خواهیم تا علاوه بر مشارکت در تأمین هزینه های مورد نیاز ، در زمان و مکان از پیش تعیین شده حاضر شوند تا بلکه ساعاتی شاد را با این حضور تقدیم نیازمندان نمائیم.

عطایی تصریح کرد :

مراکز خیریه ، بیمارستانها و محل نگهداری افراد بی خانمان از جمله مقصدهای حضور دوستان من در این حرکت خود جوش و پسندیده اجتماعی است و امید داریم که با این گونه اقدامات ، به سایر افراد جامعه نیز متذکر شویم که باید سهامدار زندگی افراد بی سرپرست و نیازمند جامعه باشند.

مدیر انجمن بلند قامتان ایران باتقدیر از همکاری صمیمانه مسئولین آسایشگاه جهت هماهنگی این حضور ، وعده دیدار با پدران سالخورده را نیز به آینده ای نزدیک موکول و روزهای شادی را برای همه سالخوردگان ساکن در مراکزنگهداری آرزومند شد.

گروه قد بلند های ایرانی یا همان انجمن بلند قامتان ایران در سال 88 با هدف اشاعه فرهنگ خدمت بی منت به نیازمندان جامعه تشکیل شد. اعضاء این گروه که جوانانی با سن 17 تا 35 را در بر می گیرند ، عمدتاً یا از قشر دانشجویان کشور بوده و یا فارغ التحصیلان مراکز معتبر دانشگاهی هستند . حضور در مراکز نگهداری افراد بی سرپرست ، مناطق محروم ، بیمارستانها و …. از جمله اقدامات شایسته این جوانان فرهیخته و مهربان شهر است.

دیدگاهتان را بنویسید