اخبار

با اجرای قطعاتی چند از موسیقی سنتی توسط گروه هنرمندان معلول، نشست عمومی کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در فضایی پر نشاط برگزار شد .

به گزارش روابط‌عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ نشست عمومی کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک با تأکید بر پاسخگویی به در خواست‌های مطرح شده  از طرف هر یک عزیزان تلاشگر مجموعه توسط مدیران حوزه های اجرایی، برگزار شد.

در این جلسه که 3 ساعت به طول انجامید ، ایجاد بسترهای لازم جهت شاد زیستن سالمندان و معلولین ، بهره گیری از توانمندی‌های کارکنان در فضایی پر نشاط و عاری از هر‌گونه استرس کاری، مورد تأکید قرار گرفت . نگاهی به فعالیت‌های عمده هنری و ورزشی مددجویان توانبخشی و عملکرد بخش فیزیوتراپی و همچنین چگونگی خدمات تیم مراقبت در منزل، از دیگر موضوعات مطروحه در نشست عمومی کارکنان بود.

محمدرضا صوفی‌نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با سپاس از همه مهربانی‌ها و تعلقات خاطر یکایک کارکنان در محیط خدمت خویش، طبیعت کار در آسایشگاه را مهربانی و مهرورزیدن به همه مددجویان ساکن در بخش‌های بستری دانست.

وی تصریح کرد :

شما به کسانی خدمت می کنید که فرزندان آنان قادر به خدمت به عزیزترین کسان خود نبوده‌اند، توفیق خدمت به این عزیزان نصیب همه ما گردیده که همواره باید این فرصت را مغتنم بشماریم و در انجام وظایف خود، گوی سبقت را از یکدیگر بربائیم.

صوفی‌نژاد با نگاهی به دیروز و امروز کهریزک نیز گفت :

روزی و روزگاری بحث نگهداری از تعدادی سالمند بی‌خانمان در کهریزک مطرح بود، اما با توسعه شتابان به نقطه‌ای رسیده‌ایم که امروز صحبت از دانشگاه، مدرسه، ازدواج مددجویان و توسعه ورزش و فعالیت‌هایی نظیر فیزیوتراپی است که این نشان از پیشرفت‌های روز افزون کهریزک در همه ابعاد مورد انتظار است .

وی پاسخگویی به درخواست‌های کارکنان همه واحد‌ها را وظیفه مدیران حوزه‌های مختلف اجرایی دانست و یادآور شد :

توجه کافی مدیران به کارکنان تابعه خود ، رضایت‌مندی و میزان علاقه را برای همگان به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد. ضمن آنکه پیگیری انواع درخواست‌ها همچون تسهیلات مالی ، از جمله وظایف سازمانی مدیران است که باید به آن اهتمام داشت.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک باردیگر با دعوت از همه کارکنان به همدلی بیشتر و یاری‌رسانی در اداره امور این خانه بزرگ، زحمات همه این گرامیان را مستوجب بهترین تقدیرهای ممکن بر شمرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید