اخبار

بانو معصومه میرخانی نماینده موسسه خیریه نورا و یار مهربان آسایشگاه خیریه کهریزک ،به وعده ای که از قبل به پرستاران و مددجویان خانم این مجموعه داده بود ، به بهترین نحو ممکن عمل کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ صحن و سرای هشتمین ستاره فروزان امامت ، حضرت امام رضا (ع) باردیگر جمع زیادی از بانوان معلول و پرستاران خانم آسایشگاه خیریه کهریزک را به حضور پذیرفت.

این عزیزان در حالی در دو گروه راهی زیارت بارگاه ثامن الحجج(ع) شدند که از مدتها قبل و باوعده بانوی نیکوکار کهریزک ، منتظر رسیدن چنین روزهایی بودند.

بانو معصومه میرخانی از یاران مهربان این مجموعه که در موسسه خیریه نورا نقش آفرین است ، در خجسته روز ولادت با سعادت بانو زینب کبری (س) و روز پرستار ، قول این سفر معنوی را به عزیزان کهریزکی داده بود که با این اقدام شایسته خود ، چشم و دل جمع زیادی از پرستاران و مددجویان خانم را به جمال ضریح مطهر امام هشتم ، منور ساخت.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با تقدیر از بانو میرخانی و کلیه مسئولین موسسه خیریه نورا در ایجاد هماهنگی و بر عهده گرفتن اعزام کاروانهای زیارتی مددجویان و پرستاران به سفر معنوی مشهد مقدس ، توفیق روز افزون برای کلیه خادمین و تلاشگران عرصه خیر و خیرخواهی را از خداوند متعال مسئلت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید