اخبار

با مساعدت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، اجرای واکسیناسیون سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در برابر آنفلوآنزازی فصلی پایان یافت .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اهداء 1700 دوز واکسن آنفلوآنزا توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، کار واکسیناسیون سالمندان ، معلولان و بیماران مبتلا به ام اس ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک به پایان رسید.

مهدیه آب نیکی ، کارشناس بهداشت آسایشگاه با اعلام این خبر افزود :

بدلیل ضعف جسمانی رایج در مددجویان و شروع فصل سرما ، واکسیناسیون همه سالمندان و معلولین در برابر آنفلوآنزای فصلی از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی در ادامه افزود :

امسال نیز با مساعدت وزارت بهداشت ، به موقع موفق به واکسیناسیون مددجویان شدیم و امیدواریم فصول سرد کم عارضه ای را برای آنان شاهد باشیم.

آب نیکی با اعلام نیاز مجدد برای دریافت واکسن آنفلوآنزا ، تصریح کرد :

واکسینه کردن آن دسته از کارکنانی که در ارتباط مستقیم با مددجویان هستند و ممکن است ناقل  بیماری آنفلوآنزا از بیرون آسایشگاه و بالعکس باشند هم از برنامه های پیش روی واحد بهداشت مجموعه است که امید داریم با مساعدت شرکت های دارویی ، این مهم نیز هر چه سریعتر به انجام رسد.

تأمین نیازهای دارویی مددجویان در بخشهای 24 گانه بستری ، همواره از دغدغه های اصل مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک بوده ، امیداست علاوه بر مساعدت های مردمی ، مسئولین شرکت های دارویی نیز در انجام این رسالت انسانی که نقش اساسی در زندگی عزیزان کهریزکی دارد ، بیش از پیش یاریگر نیازمندترین اقشار جامعه باشند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید