اخبار

بیش از 100 نفر از کارکنان واحد پرستاری با شرکت در آزمون پذیرش دوره بهیاری ، شانس خود را برای قبولی در این دوره فشرده علمی آزمایش کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با پایان آزمون ورودی در دوره جدید آموزش بهیاری، کار تصحیح پاسخنامه ها و گزینش نفرات برتر آغاز شد.

علیرضا معماری مسئول آموزش و مدرس دوره بهیاری با بیان این مطلب، خاطر نشان کرد :

در دوره جدید ، تعداد 105 نفر از کارکنان واحد پرستاری که علاقمند به گذراندن دوره بهیاری هستند، با مطالعه منابع مهارت های بالینی پرستاری، خود را آماده پذیرش در این دوره کردند.

وی در ادامه افزود :

برگزیدگان نهایی این آموزن که بهترین رتبه ها را کسب کرده باشند. در یک دوره فشرده 6 ماهه و با گذراندن دوره های آموزشی تئوری و علمی ، موفق به کسب مدرک و اشتغال در بخش بهیاری خواهند شد.

معماری هدف از برگزاری این آزمون را آموزش کادر مورد نیاز بهیاری آسایشگاه دانست و گفت :

استفاده از توانمندی نیروهای موجود در بخش ها و ارتقاء  خدمات پرستاری  اهداف کمّی این دوره از آموزش خواهد بود ، ضمن آنکه  نفرات برگزیده که موفق به کسب امتیاز در دوره شوند ، ارتقاء شغل خواهند یافت که در آینده کاری آنان تأثیرات به مراتب مثبت تری ایجاد می شود .

مسئول آموزش دوره بهیاری آسایشگاه ، آموزش کادر جوان و توانا را یک فرآیند مهم و تأثیرگذار در خدمات واحد پرستاری دانست که نتیجه نهایی آن ، ارتقاء سطح سلامت سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید