اخبار

با اجرای سرود ((ایران )) توسط هنرمندان معلول ساکن در مجموعه ، سومین روز از فعالیت بازارچه خیریه پاییزه گروه بانوان نیکوکار ، به کار خود ادامه داد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ چهل و پنجمین بازارچه خیریه پاییزه گروه بانوان نیکوکار ، این روز ها اوقات شلوغ و پر رفت و آمدی دارد .

این بازارچه فصلی که به همت بانوان داوطلب خدمت به کهریزک در محل دائمی خود فعالیت پاییزه اش را پشت سر می گذارد ، با برپایی انواع غرفه های دارای محصولات متنوع ، سعی در فروش آن به خیرین و نیک اندیشانی است که بصورت همت عالی این اقلام را خریداری کرده تا سهمی از مشارکت در زندگی بخشی به خانواده بزرگ کهریزک داشته باشند.

انواع پوشاک و لوازم منزل ، کتاب ، طلا و جواهر ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، شیرینی های خانگی و…. محصولاتی هستند که در این بازارچه فصلی به عرضه می شود.

همچنین انواع تولیدات هنری هنرمندان معلول و سالمند ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک  ، بخش  قابل توجهی از فضای این بازارچه را به خود اختصاص داده است. محصولات چون قالی ، انواع تولیدات چرم و بافتنی ، تزئینات آشپزخانه ، تابلوهای معرق و….از جمله صنایع دستی توانخواهان پر توان این مجموعه است.

در سومین روز از فعالیت بازارچه خیریه گروه بانوان نیکوکار ، جمعی از هنرمندان معلول و پر توان کهریزک در جمع مدعوین و میهمانان این بازارچه حاضر شدند و توانستند با اجرای برنامه ها ی شاد و هنری ، تحسین همگان را برانگیزند.

این عزیزان همچنین با حضور در غرفه های مختلف فعال در بازارچه ، به معرفی محصولات تولیدی و هنری توانخواهان فعال در کارگاههای هنری پرداختند.

گفتنی است چهل و پنجمین بازارچه خیریه پائیزه از روز شنبه 6 آبان 96 فعالیت خود را آغاز نموده و تا جمعه 12 آبان از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر پذیرای خیرین و نیک اندیشان خواهد بود .

نیکوکاران و علاقمندان به امور خیرو خیرخواهی می توانند در فرصت باقیمانده به خیابان ولیعصر ، نرسیده به میدان تجریش ، ایستگاه باغ فردوس ، کوچه طوس ، کوچه ستاره ، پلاک 3 محل دائمی بازارچه خیریه گروه بانوان نیکوکار مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید