اخبار

میهمانان سرای نیکی ها – کهریزک با حضور در کارگاه های هنری، هنرمندان معلول و پرتوان شاغل در کارگاه های توانبخشی را مورد تشویق قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ مدیر شعب پست بانک شهرستان های استان تهران به اتفاق تنی چند از مدیران آن بانک، با حضور در جمع هنرمندان معلول شاغل در کارگاه های هنری، کارت های هدیه این بانک را تقدیم عزیزان کهریزکی کردند.

این گرامیان همچنین به جمع پدربزرگ های بلوک بنفشه نیز سرکشی کردند تا جویای احوال سپید مویان کهریزکی باشند.

دکتر کریمی مدیر شعب پست بانک با ابراز خوشحالی از حضور خود و همکارانش در جمع پدران مجموعه یادآور شد:

همه باید قدردان پدران و بزرگترهای خانوادهای مان باشیم. گرچه این بزرگترهای جامعه خندان هستند، گرچه رضایتمند هستند از وضعیتی که برایشان مهیا شده، اما همه ما درک کردیم که کمبود محبت و مسائل عاطفی، گمشده بزرگ این عزیزان است که باید همواره تمرکز ویژه ای بر آن داشت.

دکتر کریمی با نگاهی اجمالی به شرایط کارو زندگی معلولین هنرمند نیز گفت:

خدارا شاکریم که می بینیم چنین سنجیده و برنامه ریزی شده رفتار می شود تا این بندگان خدا هم سرگرمی سالمی داشته باشند و هم بتوانند از استعدادهای خود با وجود بیماری و کم توانی استفاده صحیح نمایند.

این مدیر موفق پست بانک، با ابلاغ سلام مسئولین ارشد آن بانک به مدیران و دست اندرکاران کهریزک، مشارکت در تأمین هزینه های زندگی سالخوردگان را وظیفه اخلاقی همه افراد بویژه توانمندان جامعه دانست.

دیدگاهتان را بنویسید