اخبار

سایت هنری ((هنر نیوز)) توانسته است با نگاه نقادانه خود ، گوشه ای از توانمندی های فراوان معلولین با انگیزه ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک را به تصویر بکشد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ ((کهریزک محلی است برای زندگی کردن ، نه زنده ماندن )) این شعار پویایی است که در زندگی بخشی مسئولین و برنامه ریزان این خانه بزرگ ، پایه و اساس همه امور بوده است.

از قطب های فعال و زندگی بخش در این عرصه را می توان به هنر آموزی جمع زیادی از معلولین پر توان این خانه بزرگ در قالب گروه هنری تئاتر اشاره کرد.

این هنرمندان پر تلاش توانسته اند در رشته هنری تئاتر، برروی صندلی های چرخدار خود درجشنواره ها و مسابقات گوناگون هنری بدرخشند و در مراتب چندین باره، حائز رتبه های برتر و شایسته دریافت لوح تقدیر گردند.

سایت هنری ((هنر نیوز )) با عنوان هنرمندان از جنس خورشید با نگاهی به فعالیت های این هنرمندان پر توان و معلول ، توانسته است پنجره ای از این خانه بزرگ و پر امید را به روی مخاطبان خود گشوده ، به آنان یاد آوری نماید که می شود با وجود تمامی محدویت های جسمی و حرکتی ، امیدوارنه آینده را جستجو کرد، به آینده با لبخند امید روبه رو شد و در یک کلام آینده را از آن خود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید