اخبار

در دومین دور از نشست مشترک معاونین و مدیران اجرایی با مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در سالجاری ، در جهت گیری همیشگی به سوی انسجام و همدلی تاکید شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، استفاده از همه ظرفیت­های موجود در اجرای سیاستهای کلی این مجموعه خیریه را یادآور شد .

وی که در جمع معاونین ، مدیران و سرپرستان حوزه های مختلف مجموعه سخن می­گفت بار دیگر ، با یادآوری همسویی ها و همفکری ها ، تصریح کرد :

از اینکه در محیطی واقع شویم و گمان کنیم هرآنچه که در حال اجرا است به صورت مطلق صحیح و قابل اصلاح نیست ، به بیراهه رفته ایم .

وی خاطر نشان کرد : زمان و مکان همواره تعیین کننده اصلاحات پیش روی ماست .

گاهی ممکن است برنامه ایی مدون و چندین ساله در حال اجرا باشد و حتی نقصی به ظاهر نیز در آن مشهود نباشد ، اما پیامدی خاص منجر به روشن شدن حقایقی گردد که نواقص موجود در آن طرح یا برنامه را به همه ما روشن نماید . در اینجا درنگ دیگر جایز نخواهد بود و کافی است با استفاده از خرد جمعی ، اصلاح مسیر را پیش رو قرار داد .

صوفی نژاد تصریح کرد :

ما نیز همانند بسیاری از کسانیکه  به خرد جمعی ایمان و باور دارند، ادعا نخواهیم کرد که امورمان را بدون نقص پیش برده ایم اما با اعتقاد بر همین باور ، در اجرای صحیح ترین روش­های مدیریتی اصرار می ورزیم .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک انسجام ، انضباط و رضایتمندی کارکنان حوزه های مختلف اجرایی را نقطه مطلوب دانست و از همه معاونین و مدیران اجرایی در این مرکز خیریه تقاضا کرد همچون همیشه با ایمان و اعتقاد راسخ به شرح وظایف تعریف شده خود ، راهگشای اداره کهریزک بزرگ باشند.

در ابتدای نشست هم اندیشی معاونین ، مدیران و سرپرستان حوزه های مختلف اجرایی با مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، برخی از آنان به تبیین دیدگاه های خود در حوزه تابعه خویش پرداختند . تاکید بر تامین نیازهای اولیه ، دوری از به انتظار گذاردن درخواست ها به بهانه اجرای دقیق مقررات، پرهیز از اجرای هرگونه برنامه ایی که تنش های روانی را میان کارکنان رواج و یا افزایش می دهد و بالاخره نگاهی مثبت و روشن به آینده پیش روی کهریزک ، اهم گفتار مطرح شده در جلسه 5 ساعته در نیم فصل دوم سال 1397 بود.

همچنین مهندس سید هادی بلادی در بخشی از این نشست در پاسخ به پرسش مدیر آسایشگاه که گفته بود اگر شما مدیریت آسایشگاه خیریه کهریزک را عهده دار بودید چه میکردید ، با ارایه کنفرانسی در 33 بند به تشریح دیدگاه های مدیریتی خویش پرداخت .

دیدگاهتان را بنویسید