اخبار

آشنایی با ضوابط و مقررات اداری و سازمانی موجود در مجموعه، لازمه خدمت هر یک از کارکنانی است که کار و فعالیت در آسایشگاه خیریه کهریزک را برای آینده پیش رو انتخاب کرده اند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با حضور 50 نفر از کارکنان جوانی که به تازگی کار و فعالیت در آسایشگاه خیریه کهریزک را آغاز کرده اند ، مقررات اداری و سازمانی این مجموعه خیریه تبیین شد.

در این نشست توجیهی که با حضور علی اکبر ودادی مدیر کارگزینی آسایشگاه و تنی چند از کارشناسان آن حوزه به انجام رسید ، مباحثی چون نحوه محاسبه حقوق و دستمزد، حق مأموریت ، ثبت قرار دادهای پرسنلی و اضافه کاری ها ، ثبت آمار روزانه و نیز قوانین مربوط به بازنشستگی و از کار افتادگی کارکنان شاغل در کهریزک مطرح و مورد تحلیل قرار گرفت.

در بخشی از این نشست ، مدیر کارگزینی آسایشگاه با خوش آمد گویی مجدد به کارکنان جوانی که به تازگی عضو خانواده بزرگ کهریزک شده اند ، گفت :

حضور و فعالیت هر یک از شما کارکنان قطعاً در زندگی مددجویان تأثیر گذار خواهد بود ، پس بکوشید تا با رعایت چارچوب های تعریف شده در کنار سایر پرسنل موظف و افتخاری ، یاران خوبی برای کهریزک باشید.

ودادی با تبیین قوانین مربوط به مشاغل سخت و زیان آور نیز گفت :

آسایشگاه خیریه کهریزک از معدود سازمان هایی است که از این امتیاز ویژه برخوردار است و کارکنان برخی واحدهای آن با توجه به سختی فزاینده کار در این مجموعه و بر اساس قوانین مشاغل سخت و زیان آور در موعد مقرر بازنشست خواهند شد.

وی با نگاهی به مقررات ثبت قراردادهای پرسنلی ، یاد آور شد:

شاید در نگاه اول این تصور مطرح گردد که قرار دادهای 3 ماهه امنیت شغلی کارکنان را به خطر می اندازد، در حالیکه آمارهای موجود در بخش کارگزینی خلاف این ادعا را اثبات می کند. کارکنان زیادی هستند که از سال 1385 تاکنون به صورت قراردادی مشغول به کار شده و اتفاقاَ بسیاری از آنان از نیروهای کلیدی بخش های متنوع خود هستند.

ودادی با نگاهی به طبقه بندی تخلفات اداری و سازمانی هم گفت :

هر گونه کم کاری و سهل انگاری که موجب آسیب دیدن مددجویان گردد ، مشمول لغو قرار داد می گردد، چرا که جامعه هدف کهریزک مددجویان هستند و آسیب رساندن به آنان هیچ توجیهی نمی پذیرد. ضمن آنکه درباره سایر تخلفات احتمالی دیگر این مدیران واحد ها هستند که درباره ادامه فعالیت کارکنان خود به بخش کارگزینی گزارش کار می دهند.

مدیر کارگزینی آسایشگاه اظهار امیدواری کرد همه کارکنان جدید و قدیم مجموعه بارعایت قوانین و مقررات موجود در پیشبرد اهداف عالیه این سازمان بیش از پیش کوشا باشند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید