اخبار

در شب میلاد مطهر و منور امام حسن مجتبی (ع) ، جوانان مهربان شهرمان با دستان پر سخاوت خود ، عیدی 620 نفر از ساکنین خانه بزرگ کهریزک را تقدیم ایشان کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در شب میلاد کریم اهل بیت ، امام حسن مجتبی (ع) ، یاران جوان کهریزک باردیگر گردهم آمدند تا همچون همیشه ، آئین مهرورزی را برای جمع زیادی از ساکنین این خانه بزرگ به نیکی اجراء نمایند.

این مهربانان علاوه بر تهیه افطار و شام 620 نفر از مددجویان و پرستاران زحمتکش آسایشگاه ، عیدی های هریک از عزیزان کهریزکی را نیز به همراه آوردند تا با دستان سخاوتمند خویش تقدیم نمایند.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک سالروز میلاد منور امام دوم شیعیان جهان ، امام حسن مجتبی (ع) به همه مردم نوعدوست و نیک اندیش شهر بویژه یاران جوان کهریزک که شادی و شادکامی را همراه داشتند ، به اطلاع همه خیرین و مهرورزان شهر و دیارمان می رسانداین مرکز بزرگ خیریه آمادگی کامل دارد تا نذورات و ره آوردهای شما عزیزان به هر میزان و شکلی که مصلحت می دانند را جهت سرویس دهی به مددجویان کهریزک ، دریافت نموده و در موعد مقرر جهت پذیرایی از سالمندان و معلولین این خانه صرف نماید.

دیدگاهتان را بنویسید