اخبار

با همراهی اداره کل غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پوشینه مورد نیاز 20 روز مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک تأمین و تحویل شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با افزایش ناگهانی قیمت محصولات بهداشتی به ویژه پوشینه مورد مصرفی سالمندان و معلولین کهریزک، این مجموعه با چالش جدی در تأمین پوشینه مددجویان خود مواجه شده است.

در حال حاضر بیش از 65% از جمعیت 1750 نفری مددجویان کهریزک ، میانگین 2 تا 3 عدد پوشینه در روز نیاز دارند که عدم تأمین به موقع آن، عوارض جبران ناپذیری را در سلامت سالمندان و معلولین به دنبال خواهد داشت.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان این مطلب، خاطر نشان کرد:

با همکاری مدیرکل محترم غذا و دارو بر آن شدیم تا بخشی از نیازهای موجود در تأمین پوشینه را مرتفع سازیم که این مهم با ارسال محموله ای به اندازه مصرف 20 روز مددجویان تحت پوشش این مجموعه، محقق شد.

پزشکی تصریح کرد:

انجمن وارد کنندگان کالاهای آرایشی – بهداشتی که تأمین کننده این محموله با ارزش است، هدف از این اقدام را مسئولیت اجتماعی همه ارگان ها در خدمت به افراد نیازمند جامعه دانست که اقدام ارزشمند این انجمن مورد تحسین است.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با استمداد از همه سازمان ها و ارگان های مردم نهاد در مشارکت در تأمین مایحتاج بهداشتی و نیازهای تغذیه ای مددجویان کهریزک، گفت:

با توجه وضعیت اقتصادی فعلی، مسئولین کهریزک در تأمین نیازهای فراوان این مرکز با چالش های جدی مواجه هستند که امید است با همراهی های همیشگی مردم خیرخواه و نیز سازمان های مردم نهاد، مشکلات موجود یکی پس از دیگری مرتفع گردد.

دیدگاهتان را بنویسید