اخبار

در اقدامی الهی – انسانی و با نیت همدردی با هم میهنان عزیز آسیب دیده از حادثه ناگوار زلزله غرب کشور ، جمعی از کارکنان واحد توانبخشی و کارگاههای هنری به یاری آنان شتافتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ اینروز ها سر خط خبرهای میهن عزیزمان ایران ، حادثه ناگوار زلزله غرب کشور است که متأسفانه منجربه کشته و مجروح شدن جمع کثیری از هموطنان گردید.

این حادثه دلخراش که دل هر ایرانی غیرتمندی را به درد آورد ، پیامی آشکار برهمگان داشت و آن ابراز همدردی عمومی و صدالبته یاری رسانی به این عزیزان آشفته حال بود. هر کس به فراخور توان و بضاعتی که دارد ، سعی در همراهی و همدلی با همنوعان خویش است و این از برکات تعصبات پاک وطن دوستی و انساندوستی هر ایرانی روشن ضمیری است.

همراه و همگام با سایر هم میهنان مهرورزمان که سعی در دستگیری از مصدومین و حادثه دیدگان این فاجعه تأسف بار دارند، جمع زیادی از کارکنان واحد توانبخشی و کارگاههای هنری ، بین یک تا سه روز از حقوق دریافتی خویش را که از محل خدمت صادقانه به خانواده بزرگ کهریزک کسب می نمایند ، به این مهم اختصاص دادند.

شایان ذکر است از لحظه ارائه این گزارش ، درخواست های سایر کارکنان از واحد های تابعه آسایشگاه خیریه کهریزک نیز در اختصاص مبلغی از حقوق دریافتی ماهانه خود به امور مالی مجموعه ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید