اخبار

با اجرای تحسین برانگیز گروه نورالساجدین ، همایش نیکوکاران و یاران نام آشنای خانواده بزرگ کهریزک آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ به میمنت میلاد سراسر نور و رحمت امام حسن مجتبی (ع) ، جمع کثیری از یاران نام آشنای خانواده بزرگ کهریزک در کنار سالمندان و معلولین این خانه بزرگ حاضر شدند تا روزه های خود را با عزیزان کهریزک افطار نمایند .

مهربان بانوان و گرامی مردانی که در طول سال و بی وقفه در تلطیف و بهداشت فردی همه مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک با جان و دل فعال هستند و همچنین هدایت گر انواع کمکهای نقدی و غیر نقدی خود ، اقوام و دوستان و آشنایان خویش به مقصد کهریزک می باشند . بار دیگر گردهم آمدند تا شبی دیگر را در کنار معلولین و سالمندان این خانه بزرگ به شادی و شادکامی بگذرانند .

در این شب فرخنده ، هنرمندان افتخاری کهریزک با اجرای انواع برنامه های شاد و معنوی ، شور و حال وصف ناپذیری برپا کردند تا همچون همیشه پایه گذار و پیام آور شادی و نشاط در جمع صمیمی کهریزک و اهالی آن باشند . حسین مولایی مجری توانمند صدا و سیما ، گروه نورالساجدین و گروه شادی آفرینان از جمله هنرمندانی بودند که ترجیح دادند تا در جمع بهترین بندگان خوب خدا ، باشند و شادی های خود را با آنان تقسیم نمایند .

گروه های بانوان و آقایان نیکوکار از جمله ارکان اصلی زندگی بخشی به خانواده بزرگ کهریزک هستند. این دوستداران و علاقمندان به امور خیر و خیرخواهی از بدو تاسیس آسایشگاه خیریه کهریزک تا کنون، علاوه بر رسالت بهداشت و تلطیف فردی مددجویان این مجموعه خیریه، با کمکهای بی منت خود ، نقشی تاثیرگذار در تامین هزینه های سنگین توانبخشی و نگهداری از 1750 مددجوی سالمند ، معلول و بیماران مبتلا به ام اس در کهریزک را عهده دار هستند .

دیدگاهتان را بنویسید