اخبار

با نوای موسیقی هنرمندان پر توان و معلول ، همایش سراسری نیکوکاران ارجمند آسایشگاه خیریه کهریزک با شکوه هر چه تمامتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛همزمان با هفته احسان و نیکوکاری ، همایش پایانی سال 96 خورشیدی نیکوکاران کهریزک با تجلیل از سرگروه های مختلف نیکوکاری آغاز شد.

در این مراسم پر بار ، هر یک از سرگروه های نیکوکاری بانوان و آقایان که رسالت بهداشت عمومی و تلطیف سالمندان و معلولین ساکن در بخش های 24 گانه کهریزک را دارند، باحضور در جایگاه ویژه به بیان دیدگاه های خود پرداختند . نقطه نظراتی که جملگی حکایت از اصرار بر تداوم امور خداپسندانه این گرامی بانوان و نیک مردان عرصه خیر و خیرخواهی در خانه و خانواده بزرگ کهریزک داشت.

تجلیل از همیاران فرهنگی ، همیاران نیکوکار جوان ، گروه نیکی های کوچک و نیز تجلیل از دکتر محسن نفیسی به پاس یک عمر خدمات خالصانه و عاشقانه خود به بیماران و نیازمندان این مجموعه ، از دیگر بخش های این همایش بزرگ معنوی بود.

در بخشی از این مراسم ، دکتر حسن احمدی مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک با تقدیر از همه انسان های فرهیخته ای که در قالب گروه های نیکوکاری ، زندگی را به کام 3000 مددجوی تحت پوشش این موسسه شیرین می نمایند ، وجود این عزیزان را گره گشای تمامی مشکلات پیش روی اداره سازمان بزرگ کهریزک برشمرد.

دکتر احمدی استمرار کمک های انساندوستانه خیرین به موسسه بزرگ کهریزک را نوید بخش زندگی آرام برای آسیب پذیرترین اقشار جامعه دانست که تحت پوشش این موسسه خیریه هستند.

محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با اشاره به هفته احسان و نیکوکاری ، همه روزهای سال را در این مجموعه خیریه ، روز احسان و نیکوکاری دانست که روز شمار عمر با برکت کهریزک مدیون و مرهون آن است.

صوفی نژاد تأمین هزینه های سنگین کهریزک را از بزرگترین دغدغه های همیشگی مسئولین دانست و در عین حال تصریح کرد :

با اتکاء به خداوندی که در 45 ساله گذشته به بیماران و نیازمندان نظر خاص داشته و با پشتیبانی های همیشگی خوبانی چون شما ، اطمینان خاطر داریم که می توانیم همچنان مصمم و استوار در خدمت به وابستگان این سازمان بزرگ موفق عمل نموده و امید را در دل یکایک آنان زنده و پویا حفظ نمائیم.

همایش سراسری خیرین و نیکوکاران با وعده استمرار حضور در سال آینده و سال های پیش رو در کهریزک و خدمت به همه کسانی که خانه و کاشانه آنان این مجموعه خیریه است ، به پایان رسید.

گفتنی است در پایان این مراسم سنتی که همه ساله در چنین روزهایی با حضور خیرین و نیک اندیشان برگزار می گردد و به مناسبت روز درختکاری ، هر یک از سرگروه های مختلف نیکوکاری و اعضاء هیئت مدیره و امناء موسسه خیریه کهریزک ، نهالی را به همین مناسبت در محوطه بزرگ آسایشگاه به یادگار کاشتند.

دیدگاهتان را بنویسید