اخبار

با لطف و عنایت یار مهربان وجدید کهریزک؛ کاروان پدران و مادران سالخورده این خانه بزرگ به سفر خاطره انگیز و معنوی قم وجمکران اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ از میان دوستداران امور خیر وخیرخواهی، این بار ناصر همایون فر یار جدید ومهربان کهریزک داوطلب حمایت از پدران و مادران سالخورده این خانه بزرگ شد تا همراه آنان شود و یک روز خاطره انگیز و به یادماندنی را برایشان رقم بزند.

بااین لطف یار جدید کهریزک، کاروانی 30 نفره از جمع پدربزرگ ها و مادربزرگ های مشتاق زیارت بارگاه مطهر و منور حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران، راهی شهر قم شدند تا به رازو نیاز با خداوند دوستدار مهربانی ها بپردازند.

لیلا میرآقایی کارشناس روانشناسی و سرپرست گروه اعزامی کهریزک به سفر معنوی قم و جمکران در گفتگو با خبرنگار کهریزک اظهار داشت:

از اولین دقایق حضور سالمندان در صحن مقدس حضرت معصومه (س) و مسجد جمکران، اشک شوق بر دیدگان همگان جاری شد، چراکه مدتی طول کشید تا نوبت این عزیزان شود و مقدمات سفرشان آماده گردد.

میرآقایی افزود:

نیکوکار ارجمند همراه گروه عزیزان ما، تلاش زیادی داشت تا همه از این سفر معنوی رضایت خاطر داشته باشند. وی علاوه بر تهیه ملزومات مورد نیاز این کاروان، پذیرایی به صرف ناهار و نیز هزینه های خرید سوغاتی همه پدران و مادران این گروه را نیز متقبل شد تا همه شاد و بانشاط به بخشهای محل زندگی خود باز گردند.

روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک باعرض خیر مقدم به ناصر همایون فر و یاران نیک اندیش وی که به جمع خیرین و نیک اندیشان این خانه بزرگ پیوسته اند، توفیقات روزافزون شان را از خداوند متعال مسئلت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید